Obchodní manažer/ka BUS TV

inpublic group s.r.o.

Česká republika, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.02.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá tě obor marketingu a reklamy? Jsi rád mezi lidmi? Baví tě obchodovat? Nebojíš se nových věci? Zvládáš základní znalosti na PC? Domlouvání schůzek ti nedělá problém?

Zaměstnanecké výhody, benefity

Získáš pružnou pracovní dobu, sám si organizuješ pracovní čas. Jezdit budeš služebním automobilem a využívat ho můžeš i pro osobní účely. Mladý tým kolegů, včetně šéfa, ti poskytnou veškerou podporu a zaškolení.

S kolegy z celé firmy se zabavíš na firemních akcích. Platové ohodnocení je rozdělené na pevnou a pohyblivou složku a je přímo úměrné aktivitě a odvedené práci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jsi komunikativní, spolehlivý, bezúhonný a chceš to s námi zkusit? Pošli nám své CV.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost inpublic group s.r.o. je provozovatel unikátní sítě digitálních infocenter na školách - ÁMOS vision.
A největší sítě digitálních panelů ve veřejné dopravě - BUS TV.

ÁMOS vision je síť digitálních infocenter pro školy. Obsah je zaměřen na prevenci, osvětu a vzdělávání a tvoříme jej ve spolupráci s odbornými garanty. Infocentra Ámos slouží zároveň jako interaktivní dotyková nástěnka. Škola tak může jednoduchým způsobem komunikovat rozvrhy, suplování, jídelníčky, nebo třeba fotografie ze školních akcí a další aktivity. To vše jednoduše a na jednom centrálním místě. Ámos informuje, pomáhá, inspiruje žáky a zároveň usnadňuje práci zaměstnancům školy.

BUS TV je síť digitálních panelů ve veřejné hromadné dopravě po celé ČR.
Denně cestujícím vysíláme zprávy, kulturní informace, akce v regionu, dopravní informace, reklamní spoty a další užitečné informace.

www.inpublic.cz
www.bustv.cz
www.amosvision.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3567429  Datum zveřejnění: 1.1.2019