Technik zkušební laboratoře pro obor Elektro

Institut pro testování a certifikaci, a.s.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zkoušky elektrických přístrojů a zařízení
- zpracování zkušebních protokolů, výpočet nejistot měření
- činnost spojená s rozvojem laboratoře
- komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání ve stabilní a úspěšné společnosti
- zajímavá práce, možnost uplatnění tvůrčích schopností
- odborná školení, semináře
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké půjčky, příjemné pracovní prostředí, firemní akce, odměny za životní a pracovní výročí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektrotechnického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technická zručnost
- přesnost, pečlivost, všestrannost, aktivní přístup

Výhodou:
- praxe v oboru elektrických měření
- praxe v oboru měřící techniky
- praxe v opravách elektronických měřících přístrojů
- hlubší znalosti PC techniky, automatizace měření, programování
- Osvědčení - vyhláška 50/78Sb., min. § 6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Institut pro testování a certifikaci, a. s. je nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu a služby v oblasti technické normalizace.
ID: 3843781  Datum zveřejnění: 9.1.2020