Recepční na ambulantní klinice (čtyřdenní pracovní týden)

Integraxon Neuromedical Center s.r.o.

Místo práce
Marie Cibulkové 879/11, Praha 4-Nusle, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Bonusy, stravenky, multisport karta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

• Komunikovat s klienty, pacienty, zaměstnanci a vedením kliniky
• Vést docházku pacientů a zaměstnanců, odesílat zdravotní zprávy pacientů
• Vyřizovat administrativu a korespondenci
• Připravovat rodičům a dětem drobné občerstvení
• Starat se o údržbu uniforem zaměstnanců
• Drobné ad hoc úkoly a výpomoc kolegům

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

• Hlavní pracovní poměr a smlouvu na dobu neurčitou
• Pracovní doba úterý až pátek od 7:00 do 17.30 hodin
• Stravenky až 123 Kč
• Práci v mladém kolektivu na rodinné klinice v širším centru Prahy, poblíž Vyšehradu
• Možnost osobního rozvoje a vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

• Uživatelská znalost Excel a Word, hromadná korespondence
• Ukončené středoškolské vzdělání, včetně vyučení
• Kladný vztah k dětem
• Komunikativnost a profesionální vystupování
• Pozitivní přístup
• Týmovost
• Odolnost vůči stresu

Co je výhodou ale ne nutností?

• Komunikativní znalost AJ nebo jiného světového jazyka
• Praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Neurorehabilitační klinika AXON – vysoce specializovaná soukromá klinika s několikaletou tradicí poskytující intenzivní terapii především dětským pacientům s dětskou mozkovou obrnou, pacientům po cévní mozkové příhodě, nádorech mozku, traumatech hlavy, úrazech páteře či s jinými onemocněními, která vznikají na úrovni centrální nervové soustavy. Tam, kde jiné terapie končí, my začínáme.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3843878  Datum zveřejnění: 9.1.2020