Elektromechanik / Schlosser

Intel Control Systems s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
04.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Väčšinou sa pracuje v priemysle/ stavebníctve. Jedná sa o prácu typu schlosser ( montovanie žľabov, trias ) alebo o elektrikára ( ťahanie káblov a zapájanie od slaboprúdu až po silnoprúd ). Jedná sa o kumulatívnu pracovnú náplň.

Nemecká strana je veľmi ochotná všetko naučiť za podmienok, že pre nich budete dlhodobo pracovať! Hľadáme ľudí, ktorý chcú pracovať na Nemeckú pracovnú Zmluvu.

Radi zamestnávajú tak, že po dobu dvoch rokov budete pracovať na rôznych projektoch. A po dvoch rokoch si určíte pozíciu v ktorej by ste chceli naozaj zostať. Pozíciu, ktorá by vás aj bavila. Môžete si tú pozíciu určiť aj skôr.

V prvý deň sa začína na centrále vo firme, kde každý nový pracovník dostane pracovné oblečenia a náradie. Druhý deň sa už pracuje na danom projekte.

- ako si vytvoriť účet v Nemeckej banke
- ako si vyriešiť prechodný/ trvalý pobyt a všetky veci s tým súvisiace.
- 30 dní dovolenky
- nadčasy preplácané alebo brané ako dovolenka
- Nemecké odvody ( zdravotné poistenie , sociálne poistenie atď .. )
- Príspevky na dieťa v hodnote 160 eur / mesiac
- Týždenne ak pracujete od 40-50 hodín , máte nárok na 25%-tný príplatok (10 hodin)
- Ak týždenne pracujete 50-60 hodín, máte nárok na 45%- tný príplatok (10 hodin)
- Sviatky, nedele a nočné smeny sú ohodnotené väčším príplatkom.
- 13 ty plat ( Vianočné peniaze)
- 14 ty plat ( Dovolenkové peniaze )
- peniaze na stravu 6 eur/ deň
- diéty 20 eur/ deň
- Ak jazdíte vlastným autom do práce 0,30 Eur/ km
- hodiny Nemčiny s Nemeckým lektorom po práci platené Nemeckou spoločnosťou!
- Práca pre Nemeckú spoločnosť s históriou viac ako 30 rokov
- práca na dobu neurčitú. Na dlhodobo ! ( 3 mesačná skúšobná doba )
- začiatok pri 11,00 eur brutto

Najhlavnejším Benefitom je kariérny rast. Po roku- dvoch sa môžete dostať na pozíciu, kde dostanete vlastný firemný telefón a dokonca ja Laptop a budete riadiť skupinku ľudí a daný projekt. No všetko závisí na vás ! Na vašej šikovnosti a vzdelanosti.

Daný uchádzači, ak máte záujem ísť aj s priateľkou / rodinou do zahraničia žiť. Je tu aj tá možnosť. Nemecká spoločnosť by s najväčšou pravdepodobnosťou našla prácu aj pre vašu priateľku/ rodinu.

Ak máte otázky, číslo je nižšie, zavolajte. Všetky vaše otázky vám zodpoviem.

Nemecká spoločnosť ponúka prácu pre ľudí, ktorý keď prídu do Nemecka nebudú nikým osočovaný. Budú sa rovnať jedna k jednej k Nemcovi !

Pracovná náplň je 40 hodín / týždeň. Každý zvyšná hodina je extra platená, ako som písal vyššie. Je možnosť pracovať na niektorých projektoch aj viac hodín.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik, elektromechanik, technik, strojník atď..

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručnosť pri práci. Ak človek dostane šrobovák, račňu, flexku, akučku, kladivo do ruky. Nech vie ako s tým zaobchádzať...

Spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním práce a vykonávaním práce v rámci EU. Práce na inteligentných domoch, inteligentne riadených kanceláriách, montážou rozvádzačov. Pneumatických, elektrických a hydraulických zariadení v automobilovom priemysle.

Nemecká spoločnosť sa zaoberá s oveľa rozsiahlejšími možnosťami. Od slaboprúdu po silnoprúd... Frekvenčné meniče.. atď.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3333726  Datum zveřejnění: 21.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2500