Front-End & Back-End programátor

INTELLOPE, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
na základe dohody a skúsenosti žiadateľa sa môže suma pohybovať od 1200 - 2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská IT firma pôsobiaca v zahraničí hľadá skúseného programátora na vývoj webových aplikácií v oblasti hotelierstva, turizmu a cestovného ruchu.
Výhodou sú znalosti z technológii: PHP, JS, AngularJS /React/Vue, HTML5, CSS3, Bootstrap, Symfony, rôzne CMS, SQL databázy.

• Atraktívna práca na zaujímavých projektoch
• Mladý pracovný kolektív
• Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
• Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
• Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
• Zaujímavý plat s pravidelným zvyšovaním
• Vzdelávanie a pravidelné školenia
• Balík benefitov (kultúra, šport, ...)

Okrem CV je dôležité dokladovať referencie predošlých zamestnaní, startupov, projektov a prezentácie ukážok prác žiadateľa.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - Pokročilý
WordPress - Základy
Drupal - Základy
.NET - Pokročilý
AJAX - Základy
Angular - Základy
PHP - Pokročilý
C# - Základy
SQL - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné zručnosti, schopnosť práce v tíme i samostatnosť, flexibilita, analytické myslenie, kreativita

Utilizing our experience and success in the industry, Intellope has created customized and unique project management team, designed to fulfill our clients business IT requirements with the highest quality IT services solutions according to client timelines, and specifications.

Our core team consists of highly qualified professionals with excellent academic accreditations who are fully experienced in various aspects of the industry. All our team share our ambition, as well as the progress and success of our company. The performance acclimatized work culture and accountable working approach of our company attracts top IT professionals, who strive to strenghten the company image as a leading provider in the industry.
ID: 3598206  Datum zveřejnění: 11.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: na základe dohody a skúsenosti žiadateľa sa môže suma pohybovať od 1200 - 2200