Odborný prodejce - práce z domova

INTERFAM CC s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte obchodního ducha a rádi mluvíte s klienty? Tak je tato pozice přímo pro VÁS!
Vaší práci bude:
Kontaktovat klienty, kteří projevili zájem o služby společnosti, která je jedničkou na trhu.
Budete se podílet na aktivním prodeji a propagaci produktů.
Úzká spolupráce s BackOffice týmem.
Vytváření z nových zákazníků dlouhodobé.

Proč začít právě u INTERFAM CC?
Jsme stabilní firma která vychází svým zaměstnancům vstříc.
U nás budete mít možnost rozvíjet své dovednosti.
Můžete pracovat z pohodlí domova! Počítač a sluchátka vám dodáme.
Pokud nemáte zkušenosti s prodejem, nemusíte se bát do všeho Vás zasvětíme a vše naučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce z domova
Stabilní zázemí
Flexibilní pracovní doba
Vysoké platové ohodnocení + atraktivní bonusy z prodeje

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Motivovanost a samostatnost
Zkušenosti v oblasti prodeje -výhodou
Týmového ducha
Výbornou znalost češtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

INTERFAM CC -
Česká společnost, působící v mnoha zemích světa.
Poskytujeme služby pro firmy v oblasti business developmentu, umožňující kombinaci různých outsourcingových služeb.
ID: 4542327  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc