Technický poradce Interflon - oceníme Vaše úspěchy

Interflon Czech s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
1. 5. 2020
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 120 000 Kč/měsícNástupní plat 25000 Kč/měsíc. Po zapracování odměna dle provozního systému (základ + 30% provize z obratu obchodníka). Bez platového stropu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Region: okresy Praha Západ, Příbram, Benešov, Písek, Strakonice
• vyhledávání potenciálních zákazníků
• rozvíjení spolupráce u stávajících 800 zákazníků (240 aktivních)
• denní návštěvy u zákazníků
• udržování interní databáze
• studium materiálů
• školení pracovníků údržby a první aplikace produktů u zákazníka
• pomoc s aplikacemi maziv v provozu

Kvalitní školení a maximální podpora od celého týmu je samozřejmostí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• automobil
• mobilní telefon a notebook
• příspěvek na stravování
• motivační bonus závislý na prodeji
• 5 týdnů dovolené
• časová flexibilita

Informace o náboru

Pokud splňujete výše uvedená kritéria, pošlete Váš aktuální životopis a motivační dopis.
Pokud jste vázáni výpovědní lhůtou a pokládáte se za vhodného kandidáta, napište nám. Na termínu nástupu se můžeme domluvit.

1 kolo – telefonický pohovor
2 kolo – osobní pohovor
3 kolo – seznámení s majiteli

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technický obor - strojírenství nebo obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• bydliště v regionu Praha Západ, Příbram, Benešov, Písek, Strakonice
• týmový hráč
• flexibilita
• dobré komunikační dovednosti, ambiciózní a dynamická osobnost s pozitivním přístupem
• prokazatelné obchodní zkušenosti výhodou
• uživatelská znalost práce na PC
• komunikativní znalost AJ nebo NJ – možnost školení v zahraničí
• schopnost rychlé orientace v novinkách a změnách, ochota cestovat za klienty
• ochotu učit se a tvrdě na sobě pracovat
• samostatnost a sebekázeň
• houževnatá a akční osobnost s tahem na branku a pečlivostí k dotahování daného úkolu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

INTERFLON je specialista na mazání strojního zařízení s unikátní technologií MicPol®. Jsme výhradní distributor produktů Interflon v České a Slovenské republice. Interflon Czech s.r.o. je menší společnost s 23 pracovníky.

Interflon pomáhá zákazníkům snížit náklady na údržbu a energii. Zároveň zkracuje dobu odstávek. Výrobní závod je v Nizozemském Roosendaal a na celém světě máme 400 kvalifikovaných techniků, kteří pomáhají našim zákazníkům při optimalizaci jejich mazacích procesů a implementaci vybraných maziv Interflon tak, aby přinesly reálné úspory nákladů.

Pro více info navštivte naše webové stránky na: www.interflon.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Průmyslová 479
252 61 Jeneč
ID: 3877634  Datum zveřejnění: 16.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc