Truhlář, nábytkář

INTERIÉRY - CEFI s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrchlického 809, 411 17 Libochovice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Truhláři (75220)

Pracoviště a kontakty

Firma:INTERIÉRY - CEFI s.r.o., IČ 03911144
Pracoviště:INTERIÉRY - CEFI s.r.o., provozovna Libochovice, Vrchlického 809, 411 17 Libochovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Vrchlického č.p. 809, 411 17 Libochovice
Požadujeme: výroba je orientována na sériovou produkci interiérového nábytku nestandardních rozměrů. Od pracovníka je očekávána schopnost montovat finální produkty z připravených dílců, které jsou označeny čárovým kódem, podle kterého lze z produkčního listu vyčíst, jak výrobek smontovat. Tedy vyžadována je zručnost, pečlivost a alespoň minimální zkušenost s výrobou nábytku.
Nabízíme: mzda od 19 000,- Kč, neomezený telefonní tarif, zavážka obědů na pracoviště, úprava prac doby osobním potřebám (posunutý začátek prac doby apod).
Způsob kontaktování zaměstnavatele: kontaktní osoby: Ing. Otakar Šašek / Martin Csefalvay - telefonicky (607 682 516), osobně (Libochovice 411 17, Vrchlického 809) nebo e-mailem: [email protected] / [email protected]

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11485280733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou