Можливість для людей з України

Zdravotná sestra/Opatrovateľka v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
rôzne
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 - 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre zdravotné sestry a opatrovateľky

AKTUÁLNA PONUKA:
OPATROVATEĽKA V HOLANDSKU- PRÁCA NA ŽIVNOSŤ
Lokalita: Rodinný dom s záhradou vo Voorschotene, neďaleko Haagu.
Denný plat: 100 Eur
Jednorázový bonus za skorý nástup: 150 Eur
Extra bonusy počas sviatkov:
25., 26.12 a 1.1. plat 200 Eur/deň
+ jednorázový bonus 100 Eur za odpracovanie celého 6-týždňového turnusu počas sviatkov.
Celkový príjem za 6 týždňov: 4750 Eur

Dátum nástupu: 6.12.2023 večer
Dĺžka turnusu: 6 týždňov
Požadovaný jazyk: Angličtina, základy Holandčiny. Pokročilá holandčina je výhodou.
Skúsenosti: Práca s aktívnym a pasívnym liftom, skúsenosti s ležiacim klientom.
Hľadáme skúsenú opatrovateľku alebo zdravotnú sestru. Klient je muž žijúci s manželkou.
Prosím, volajte len v prípade, že spĺňate všetky požiadavky.
+421917390504

Spoločnosť Happyhomecare ponúka prácu pre zdravotné sestry a opatrovateľky v rôznych lokalitách po celom Holandsku.Happyhomecare je renomovaná spoločnosť poskytujúca širokú škálu zdravotníckych a opatrovateľských služieb v Holandsku. S viac ako 10 rokmi skúseností v oblasti domácej starostlivosti sme získali dôveru a spokojnosť mnohých rodín a jednotlivcov. Naša misia je zabezpečiť, aby naši klienti mohli žiť v pohodlí a bezpečí vlastného domova alebo v alternatívnej životnej situácii, keď už nemôžu zostať v domácom prostredí.
Ponúkame individuálne prispôsobené služby, ktoré sa môžu líšiť od základnej domácej starostlivosti, cez medikamentové manažérstvo, až po komplexné zdravotné a rehabilitačné programy. Spolupracujeme s klientmi a ich rodinami na vypracovaní osobného zdravotníckeho plánu, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám a životnému štýlu.

Čo ponúkame:
Odmenu od 90 eur na deň ( podľa stavu klienta, vzdelania a skúseností opatrovateľky )
Bývanie zdarma u klienta
V prípade spokojnosti - dlhodobú spoluprácu
Individuálny prístup
Koordináciu opatrovateľských služieb u klienta
Nastavenie opatrovateľského plánu u klienta spolu s opatrovateľkou
Možnosť zdokonaľovania sa v holandskom jazyku, kurzy online
Kontinuálne vzdelávanie a rozvoj našich zamestnancov.
Poradenstvo 24/7 pri práci s klientom (urgencie)
Zabezpečenie a preplatenie dopravy
možnosť kariérneho rastu
Za každé odporučenie klienta či novej opatrovateľky je odmena 100 eur
Raz ročne realizujeme súťaže o najlepšiu opatrovateľku s finančným odmenením

Pracovná doba u klienta je 7-8 hodín denne, zvyšné hodiny sú určené pre odpočinok a relaxáciu. Každá opatrovateľka má nárok na 16 hodín voľného času týždenne, počas ktorých môže opustiť dom klienta.

Čo vyžadujeme:
Živnostenské oprávnenie
Minimálne 6 týždňové turnusy
Anglický, Nemecký alebo Holandský jazyk, iné jazyky výhodou.
Opatrovateľské oprávnenie s akreditáciou v EU, pripadne zdravotnícke vzdelanie
· prax v odbore nie je nutná, no je výhodou
· zodpovednosť a spoľahlivosť
· korektnosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi
· zodpovedný a empatický prístup ku klientom
· komunikatívnosť
· ochota a chuť vzdelávať sa
Samostatnosť pri práci a jednaní s klientom
Milý a profesionálny prístup

Práca u klienta:
Pomoc pri výkone hygieny a toalety
- Starostlivosť o pokožku
- Pomoc pri každodenných úkonoch (obliekanie, líhanie, atď.)
- Pomoc a podpora klientky v noci podľa potreby
- Podávanie liekov, meranie vitálnych funkcií, vedenie denníka
- Dodržiavanie pitného a stravovacieho režimu
- Varenie a domáce práce
- Iné opatrovateľské úkony podľa potreby
- Pravidelná komunikácia s agentúrou a ošetrujúcim lekárom
- Spoločenská funkcia: konverzácia, spoločné aktivity, atď.
- Rehabilitacia

Aktuálne a konkrétne ponuky Vám budú komunikované prostredníctvom našich koordinátorov, po vyplnení registračného formulára na stránke Happyhomecare, alebo môžete poslať Váš životopis na [email protected]

Výborné platové ohodnotenie
Možnosť dlhodobej spolupráce
Možnosť vzdelávania sa v rámci našej spoločnosti
Hradené cestovné náklady do výšky 300 EUR
Individuálny prístup a zaobchádzanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

opatrovateľ, zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akreditovaný opatrovateľský certifikát alebo zdravotnícke vzdelanie
6 týždňové turnusy
Holandský, anglický alebo nemecký jazyk
Samostatnosť pri práci a jednaní s klientom.

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4321620  Datum zveřejnění: 4.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac