Kontrolor / Mystery Shopper

INTERNATIONAL SERVICE CHECK Multisearch AG

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontrolor navštěvuje různé prodejny, jak restaurace, tak prodejny automobilů nebo luxusní butiky s oblečením, šperky a kabelkami a nebo například supermarkety.
Jestli často a rádi chodíte nakupovat, záleží Vám na kvalitě obsluhy a máte oko pro detail , přidejte se k nám. Už více jak milion lidí je v naší databázi celosvětově registrovaných jako kontroloři pro INTERNATIONAL SERVICE CHECK.
Po zaregistrování a získání certifikace, Vám čas od času podle dostupnosti kontroly zavoláme a pozveme Vás na kontrolu ve specifikované lokalitě. Zaplatíme Vám za Váš nákup i Vaši zpětnou vazbu.
Jestliže často cestujete (doma i do zahraničí), bude to pro Vás i pro nás velká výhoda - prosím vyplňte to při registraci s uvedením Vašich nějčastějších cest.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nejedná se o trvalou pracovní pozici, ale o přivýdělek.

Informace o náboru

Provádíme kontrolní návštěvy v různých městech a proto hledáme respondenty v celé republice.
POZOR! Prosím neposílejte nám Váš životopis. Jediný způsob jak se zaregistrovat, je přes naší webovou stránku!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
ID: 3465622   Datum zveřejnění: 7.8.2018