Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - noční směny (PO-PÁ 20:30-5:00)

Inventec (Czech), s.r.o.

Místo práce
Evropská, Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 23 000 Kč/měsícPůlroční a roční bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inventec Czech s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. Inventec v Brně působí od roku 2006 a patří k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v regionu.

Pro náš výrobní závod ve Slatině hledáme uchazeče na pozici Operátor výroby - noční směny.

Co bude náplní Vašeho dne?

- Budete vykonávat manuální práci na výrobní lince (s využitím elektrických šroubováků a
scanerů) - Práce je prováděna VE STOJE po celou dobu výkonu práce.
- Připravovat a doplňovat material pro výrobní linky.
- Kontrolovat a balit finální výrobky pro zákazníka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co můžeme nabídnout my Vám?

- Práci na 8 hod denně PO - PÁ (20:30-5:00)
- Stabilní práci, ve které se můžete naučit spoustu nového.
- Čisté prostředí.
- Půlroční a roční bonusy.
- Příplatek za práci v noci 10%.
- NADSTANDARDNĚ PLACENÉ PŘESČASY (43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU NAVÍC).
- Vše potřebné Vás samozřejmě naučíme.
- Firemní jídelnu a stravenky (+pitný režim na pracovišti).
- Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria.
- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování.
- Týden volna navíc.
- Multisport karta.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Inventec (Czech) s. r. o. je součástí globálního lídra Inventec Corporation, který se zabývá výrobou a vývojem produktů elektroniky a informačních technologií. Firemní hodnoty společnosti, jako inovace, kvalita, důraz na spokojeného zaměstnance a zákazníka, činí z Inventecu jeden z největších výrobců elektroniky na světě. Inventec (Czech) s. r. o. je také součástí sdružení EICC, čímž se zavazuje dodržovat lidská práva, bezpečnost na pracovišti a netolerovat nečestné jednání vůči pracovníkům.

Inventec Corporaton vznikl roku 1975 v Taipei v Taiwanu. Nyní společnost provozuje 8 výrobních areálů a 10 inovačních center ve světě. Výrobní závody produkují celkem ročně přes 100 milionů kusů elektroniky, která je dodávána pro největší světové značky počítačových technologií. Společnost současné zaměstnává mezinárodně 55 000 pracovníků. V České republice sídlí Inventec (Czech) s. r. o. v Modřicích u Brna, kde se zabývá výrobou počítačových serverů pro významného klienta. Neustálé zlepšování procesů a spokojenost zaměstnanců umožňuje Inventecu dále růst, a nabízí tak stabilitu a možnost karierního rozvoje. Neustálým zlepšováním procesů a investicemi do vzdělání se společnost dále vyvíjí a poskytuje tak zaměstnancům možnost seberealizace.

Inventec (Czech) s. r. o. nabízí pracovní příležitosti a také studentské stáže v oborech Administrativa, Engineering, IT, Kvalita, Výroba a Logistika a jiné.
ID: 3910954  Datum zveřejnění: 13.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc