Konzultant prodeje po telefonu

Invo System Sp. z o.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše povinnosti:
-Telefonní služba příchozího a odchozího provozu v rámci průběžného
kampaně.
-Práce na hotovém zákaznickém portfoliu.
-Realizace individuálních prodejních, kvalitativních a kvantitativních cílů.
- Zadávání dat do CRM systému.
- Budování trvalých vztahů se zákazníky.
- Poskytovat pozitivní image společnosti.

Naše očekávání:
- Komunikativní znalost anglického jazyka.
-Základní znalost MS OFFICE a obsluha počítače.
-Samostatná organizace vlastní práce dle stanovených priorit.
- Otevřený a pozitivní přístup, vysoce vyvinutý interpersonální a komunikativní přístup
dovednosti.
- Rychlé připojení k internetu.
-Zkušenosti v oblasti prodeje a telefonického zákaznického servisu jsou na pracovišti výhodou.

Toto nabízíme:
-Hodinová sazba + atraktivní provize v závislosti na výsledcích.
-Profesionální vybavení potřebné pro práci.
- Kompletní zaškolení a seznámení s firmou.
-Podpora kvalifikovaného týmu zaměstnanců a školitelů.

-100% práce na dálku, ať žijete kdekoli v EU.
- Přátelská atmosféra v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme velmi dynamicky se rozvíjející polská společnost
působící v oblasti moderních technologií, prodej a umělá inteligence – specializujeme se ve zlepšování a optimalizaci komunikačních procesů a při získávání B2C a B2B zákazníků.
ID: 4539891  Datum zveřejnění: 16.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 900 EUR/měsíc