Reagujte bez životopisu

Šalovač / Schaler- Plat: od 2700€ netto

InWork s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
16 EUR/hod.Plat podľa rakúskej KV pre stavebníctvo. Plat sa pohybuje od 2700€ v čistom ! Základný plat + diéty Rakúska pracovná zmluva Možnosť nástupu celej partie, pričom jeden musí ovládať nemecký jazyk! Možnosť záloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho Rakúskeho partnera hľadáme vhodných kandidátov na kumulatívnu pozíciu - Šalovač / Murár v rakúskom Tirolsku.
Stavebné práce budú obnášať prácu na domových stavbách, garáže, mosty, atď...
Šalovač a Murári so skúsenosťou debniacich systémov - Doka a Peri a ostatné.
Samostatná práca bude vedená rakúskymi majstrami, preto je znalosť komunikatívnej schopnosti Nemeckého jazyka vítaná, ale nie je podmienkou. Pri výkone práce sa budete stretávať so stavebnými plánmi, ako aj nákresmi.
Priemerný plat je od 2700€ v čistom !

Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené ! Pozícíe ako predák, Polier, alebo skúsenosti so žeriavom.

Možnosť nástupu celej partie, alebo pár kde jeden ovláda základy nemeckého jazyka + 1 Auto

Základný plat je stanovený podľa rakúskej kolektívnej zmluvy, pričom plat šalovača je 15,17 Eur Brutto na hodinu + denné Diéty. (Murár - 15,80€/brutto) + diéty
Ubytovanie je plne hradené zamestnávateľom, ako aj odvoz na miesto výkonu práce!

Priemerný plat je od 2700€ v čistom ! Pri daných skúsenostiach navýšenie samozrejmé.
Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené ! Pozícíe ako predák, Polier, alebo skúsenosti so žeriavom majú navýšenie platu !
12 výplat + 13 a 14 plat v roku + mesačné Diéty
+ 5 týždňov platenej dovolenky
- Po ukončení skúšobnej doby navýšenie základného platu
- Pracuje sa na rakúsku zmluvu
- Rakúske poistenie
- Pri správnom výkone práce a spokojnosti zamestnávateľa možnosť dlhodobej práce
- Ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom !
- Odvoz na pracovné miesto je zabezpečená partnerom

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala, Váš životopis a motivačný list je možné odoslať emailom na [email protected], v prípade daných otázok ohľadom zamestnania nás môžte kontaktovat na tel.č.: +421/948690388, alebo na +421/948 468898 a na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná firma s dlhoročnou skúsenosťou na trhu.
Seriózny majitelia, ich administratíva a vyplácanie miezd sú na najvyššom štandarde.
Veľmi atraktívne ubytovanie je zo strany nášho partnera samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- pracovná skúsenosť v odbore šalovač/murár je vítaná
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 2 roky
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3956597  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 16 EUR/hod.