Elektrikár - od 2800€ netto (zmluva)

InWork s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
18 EUR/hod.Všetky zamestnanecké výhody v Rakúsku / Nemecku ! - Nemecko: 14€ brutto + 7€ v čistom diéty / hod. - Rakusko: 16€ brutto + 26,40€ diety (Ubytovanie zadarmo) - Možnosť nadčasov - Poistenie - Možnosť záloh - Nemecká / Rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú - Odvody do dôchodku - Vrátenie daní z Nemecka - Ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
- Elektroinštalatér/Elektrotechnik v Nemecku a Rakusku.

Stavebné práce budú obnášať prácu na domových stavbách - Novostavby a rekonštrukcie starých budov, ale je možnosť aj Industriálnej elektrotechniky

A2 znalosť nemeckého jazyka je vítaná (Na partiu stačí jeden)

Pri výkone práce sa budete stretávať so stavebnými plánmi, ako aj nákresmi.
Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené !

Možnosť nástupu celej partie !

- Elektrikár: OD 2800€ NETTO / mes.
(Základný plat + diéty)
Vždy zahraničná pracovná zmluva !

Uvedené platy sú nástupné, kde pri danej skúsenosti v odbore, znalosti nemeckého jazyka sú ohodnotené vyšším hodinovým zárobkom !

Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !
Možnosť nástupu aj Partie.

Miesto výkonu práce - Freiburg, Münster, Karlsruhe, Bayern a Rakusko !

Zamestnávateľ patrí medzi špičku na Nemeckom trhu.
- Zamestnanie na rakúsku / nemeckú pracovnú zmluvu na TPP
- Plat -OD- 2800€ Netto mesačne !
- rakúska/nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Základný plat + diéty
- Všetky zamestnanecké výhody
- Prídavky na dieťa
- Nemecké poistenie
- Zabezpečené ubytovanie
- Možnosť nástupu Partie (jeden nemčinár)
- Neustála komunikácia pri všetkých krokoch v zamestnaní
Miesto výkonu práce - Freiburg, Münster, Karlsruhe a Rakusko

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš Nemecký partner patrí medzi vedúce spoločnosti na Nemeckom trhu.
Zaručená je dlhoročná a stabilná práca
Nadštandardné ohodnotenie snahy zamestnanca.
V prípade záujmu kontaktujte aj G.Rajkovicsa na +421/948468898 alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť v Stavebnom priemysle veľkou výhodou
Možnosť
Schopnosť čítať stavebné plány
Snaha zlepšovať sa v cudzích jazykoch
Práca v Tíme

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4170986  Datum zveřejnění: 9.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 EUR/hod.