Maliar - Nemecko/Rakúsko - od 2500€ netto (Nemecká p.zmluva)

InWork s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
18 EUR/hod.Plat: 13€ brutto + 7€ v čistom Diéty na hodinu (Nemecko) - všetky zamestnanecké výhody v Nemecku - Možnosť nadčasov - Poistenie - Možnosť záloh - Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú - Odvody do dôchodku - Vrátenie daní z Nemecka - Ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
- Maliar/Natierač v Nemecku/Rakúsku

Stavebné práce budú obnášať prácu na domových stavbách - Novostavby a rekonštrukcie starých budov.

Základy, minimum znalostí nemeckého jazyka je vítaná.

Možnosť nástupu aj Partie (jeden Nemčinár)
Potrebné auto ! Na partiu/dvojicu jedno stačí.

Pri výkone práce sa budete stretávať so stavebnými plánmi, ako aj nákresmi.
Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené !

Práce obnášajú maľovanie, sieťkovanie, Spachtel, fasády a ďaľšie

Maliar: OD 2500€ NETTO / mes. už s odrátaným ubytovaním

Uvedené platy sú nástupné, kde pri danej skúsenosti v odbore, znalosti nemeckého jazyka sú ohodnotené vyšším hodinovým zárobkom !

Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !

Miesto výkonu práce - Fulda, Stuttgart, Krefeld, Bayern

Zamestnávateľ patrí medzi špičku na Nemeckom trhu.
- Zamestnanie na Nemeckú pracovnú zmluvu !!!
- Plat -OD- 2500€ Netto mesačne ! Od 16€/hod v čistom (základ + diéty)
- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- V Rakúsku rakúska zmluva (plat+diety)
- Základný plat + diéty
- Všetky zamestnanecké výhody
- Prídavky na dieťa
- Nemecké poistenie
- Zabezpečené ubytovanie
- Neustála komunikácia pri všetkých krokoch v zamestnaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš Nemecký partner patrí medzi vedúce spoločnosti na Nemeckom trhu.
Zaručená je dlhoročná a stabilná práca
Nadštandardné ohodnotenie snahy zamestnanca.
Poprípade druhý kontakt:
G. Rajkovics +421 948 468898 / [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Skúsenosť v Stavebnom priemysle veľkou výhodou
Schopnosť čítať stavebné plány
Snaha zlepšovať sa v cudzích jazykoch
Práca v Tíme

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4301388  Datum zveřejnění: 16.8.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 EUR/hod.