Zámočník/Zvárač - Rakúsko / Nemecko - od 2400€ Netto

InWork s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
17 EUR/hod.Všetky zamestnanecké výhody v Nemecku / Rakúsku - 13.14. Plat (Rakúsko) - Možnosť nadčasov - Poistenie - Možnosť záloh - Rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú - Odvody do dôchodku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
Zámočník v Nemecku, Rakúsku

Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú

Práca sa bude vykonávať v priemyselných firmách, na dobu neurčitú.
Čítanie nákresov, montážne práce a tak ďalej.
Základy, minimum znalostí nemeckého jazyka sú potrebné.

Pri výkone práce sa budete stretávať s nákresmi.
Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené !

Možnosť nástupu partie (pár) - jeden aspoň A2 nemčina

Potrebné auto !

Zámočník: OD 2400€ NETTO / mes. na zákl.158 hodín

Uvedené platy sú nástupné, kde pri danej skúsenosti v odbore, znalosti nemeckého jazyka sú ohodnotené vyšším hodinovým zárobkom !

Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !

Rakúsko a Nemecko

Zamestnávateľ patrí medzi špičku na Nemeckom/Rakúskom trhu.
- Zamestnanie na Nemeckú pracovnú zmluvu !!!
- Plat -OD- 2400€ Netto mesačne ! Od 16€/hod netto (základný plat + diéty)
- Rakúska/Nemecka pracovná zmluva na dobu neurčitú
- 13.14. Plat (Rakúsko)
- Bonusy
- Všetky zamestnanecké výhody
- Prídavky na dieťa
- poistenie
- Zabezpečené ubytovanie
- Neustála komunikácia pri všetkých krokoch v zamestnaní
Miesto výkonu práce - Nemecko / Rakusko

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosť v priemysle veľkou výhodou
Schopnosť čítať stavebné plány / nákresy.
Snaha zlepšovať sa v cudzích jazykoch
Práca v Tíme
Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala, Váš životopis je možné odoslať emailom na [email protected] alebo [email protected] v prípade daných otázok ohľadom zamestnania nás môžte kontaktovať na tel.č.: +421/ 948 690 388 alebo +421/948 468 898.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš Nemecký partner patrí medzi vedúce spoločnosti na Nemeckom trhu.
Zaručená je dlhoročná a stabilná práca
Nadštandardné ohodnotenie snahy zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná výroba, Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Schopnosť čítať stavebné plány / nákresy

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4301644  Datum zveřejnění: 1.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 EUR/hod.