Inštalatér /Voda, Kúrenie, Plyn/ GWH - Nemecko - od 2400€ netto

InWork s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
17 EUR/hod.Všetky zamestnanecké výhody v Nemecku ! - základný plat + diéty - Možnosť nadčasov - Poistenie - Možnosť záloh - Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú - Odvody do dôchodku - Vrátenie daní z Nemecka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
Inštalatér - VODA, KÚRENIE, PLYN (GWH) do Nemecka!

Práca sa bude vykonávať na bytových stavbách. Inštalácia vody, kúrenia a plynových rozvodov podľa stavebného plánu

Základy, minimum znalostí nemeckého jazyka sú vítané.
Vlastné auto potrebné !

Pri výkone práce sa budete stretávať so stavebnými nákresmi.
Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené !

Možnosť nástupu celej partie ! Jeden nemčinár

Inštalatér GWH : OD 2400€ NETTO / mes.

Uvedené platy sú nástupné, kde pri danej skúsenosti v odbore, znalosti nemeckého jazyka sú ohodnotené vyšším hodinovým zárobkom !

Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !
Možnosť nástupu aj Partie.

Miesto výkonu práce - Sulzbach-Laufen, Stuttgart, München a Rakusko

Zamestnávateľ patrí medzi špičku na nemeckom trhu.
- Zamestnanie na Nemeckú pracovnú zmluvu !!!
- Plat OD 2400€ Netto mesačne ! Od 13€/hod brutto + 7€ diéty/hod.netto
- 13. PLAT v Nemecku !
- Všetky zamestnanecké výhody
- Prídavky na dieťa
- Nemecké poistenie
- Zabezpečené ubytovanie
- Neustála komunikácia pri všetkých krokoch v zamestnaní
Miesto výkonu práce - Sulzbach-Laufen, Stuttgart, München, ...

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosť v priemysle veľkou výhodou
Schopnosť čítať stavebné plány / nákresy.
Snaha zlepšovať sa v cudzích jazykoch
Práca v Tíme
V Prípade záujmu môžete kontaktovať aj pána G. Rajkovicsa na [email protected] alebo na čísle +421 948 468898

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš Nemecký partner patrí medzi vedúce spoločnosti na Nemeckom trhu.
Zaručená je dlhoročná a stabilná práca
Nadštandardné ohodnotenie snahy zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť v odbore GWH veľkou výhodou
Schopnosť čítať stavebné plány / nákresy

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4328042  Datum zveřejnění: 4.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 17 EUR/hod.