Vodič VZV - Rakúsko - od 2200€ netto

InWork s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
13 EUR/hod.Základný plat - OD 2200€ NETTO na 160 hodín Všetky zamestnanecké výhody v Rakúsku - 13. a 14. Plat - Možnosť nadčasov - Poistenie - Možnosť záloh - rakúska pracovná zmluva - Odvody do dôchodku - Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho rakúskeho partnera hľadáme vhodných kandidátov na kumulatívnu pozíciu - Vodič VZV

Skúsenosť s VZV je vítaná !

Základy nemeckého jazyka (dobrá A2 a vyššie)

Možnosť nástupu celej partie, pári ! Auto

VZV: OD 13€ brutto / hod. + 41,40 € netto/deň

Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !

Zamestnávateľ patrí medzi špičku na rakúskom trhu.
- Zamestnanie na rakúsku pracovnú zmluvu !!!
- Plat -OD- 2200€ Netto mesačne !
- Základný plat + diéty
- Rakúska pracovná zmluva
- 13. a 14. PLAT !
- Všetky zamestnanecké výhody
- Prídavky na dieťa
- Rakúske poistenie
- Zabezpečené ubytovanie
- Neustála komunikácia pri všetkých krokoch v zamestnaní

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosť vo výrobe veľkou výhodou
Zručnosť
Snaha zlepšovať sa v cudzích jazykoch
Práca v Tíme
Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala, Váš životopis je možné odoslať emailom na [email protected] alebo [email protected] v prípade daných otázok ohľadom zamestnania nás môžte kontaktovať na tel.č.: +421/ 948 690 388 alebo +421/948 468 898.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš rakúsky partner patrí medzi vedúce spoločnosti na rakúskom trhu.
Zaručená je dlhoročná a stabilná práca
Nadštandardné ohodnotenie snahy zamestnanca.
Možnosť kariérneho rastu v spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Výroba, Sklad

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Skúsenosť v sklade veľkou výhodou
Ručná zručnosť

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4328060  Datum zveřejnění: 23.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 13 EUR/hod.