Stolár - Nemecko - od 2300€ netto

InWork s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
18 EUR/hod.Plat podľa rakúskej KV Stolár - od 13,40 EUR / hod + 7€ diéty Základný mesačný zárobok sa pohybuje od 2.300€ netto na 158 hodín Nadčasy možné (príplatok 25%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého partnera hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Stolár.
Výkon práce sa nachádza vo výrobe, poprípade aj schopnosť vykonávania montážnych prác ako vo výrobe tak aj v teréne.
Firmy sú vedené rakúskymi majstrami, preto je znalosť základného Nemeckého jazyka vítaná.
Pri výkone práce sa budete stretávať s výrobnými plánmi, ako aj nákresmi.
Základný plat je stanovený podľa rakúskej kolektívnej zmluvy pri úspešne ukončenom vzdelaní / kvalifikácii
Ubytovanie zabezpečené

Priemerný plat sa u kmeňových zamestnancoch pohybuje od 2300 Eur
na 158 hodín
- nadčasy s 25% príplatkom
+ 5 týždňov platenej dovolenky
- Diéty na každú hodinu
- Pracuje sa na nemeckú zmluvu na dobu neurčitú
- nemecké zdravotné, sociálne poistenie a atď.
- Pri správnom výkone práce a spokojnosti zamestnávateľa možnosť dlhodobej práce ako aj mzdového navýšenia
- Ubytovanie zabezpečené

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala, Váš životopis a motivačný list je možné odoslať emailom na [email protected], v prípade daných otázok ohľadom zamestnania nás môžete kontaktovať na tel.č.: +421/948690388
Alebo na +421/948468898 a [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Firma s dlhoročnou skúsenosťou na trhu.
Veľmi atraktívne ubytovanie je zo strany nášho partnera samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stolár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- pracovná skúsenosť v odbore stolár/ montážnik je vítaná
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 2 roky
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4443297  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 EUR/hod.