PLC programátor

IOTEQ s. r. o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
na základe dohody
1 700 - 2 500 EUR/mesiacod1700€/mes. mzda bude závisiet od tvojch schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mas skusenosti so Siemens alebo Rockwell (Allen Bradley) PLC? Si šikovný programátor? Máš technické myslenie? Chceš riešiť technicky zaujímavé projekty v rôznych oblastiach priemyslu? Máš záujem o rozvoj v oblasti automatizácie? Ozvi sa nam!

Okrem iného, tvojou zodpovednosťou (s našou plnou podporou samozrejme) bude:
- Programovanie technologických celkov
- HW konfiguracia I/O, Ethernet...
- Safety PLC
- HMI vizualizačné nástroje
- Programovanie a testovanie
- Uvedenie zariadení do prevádzky
- Technická podpora

Hľadame človeka, ktorého táto práca bude baviť, a ktorý má chuť hladať technické riešenia. Mal byť do určitej miery flexibilný, čo znamená, že ak bude voľnejšie obdobie, kludne možeš sedieť doma, ale ak budeš riešiť nejaký projekt, tak asi bude treba aj nejaký nadčas.

Ak si podobný typ človeka, tak ti viem slúbiť, že u nás ťa to bude baviť a do prace nebudeš chodiť len nabúchať svojich osem hodín denne.

A ak náhodou nemáš dosť skúseností, ale vo vyššie spomenutom si sa našiel, máš chuť na sebe pracovať a programovanie ťa baví, kludne sa ozvi tiež - dáme kávu a možno sa nám spolu podarí vymyslieť ako ti dať príležitosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ideálne 3 roky a viac

Počet rokov praxe

3

Flexibilita, orientácia na ciel, technická gramotnosť, analyzovanie a riešenie technických problemov

IOTEQ, clen skupiny Expert technologies group (www.experttechnologiesgroup.com), poskytuje komplexné riešenia automatizovaných procesov v rôznych priemyselných odvetviach od návrhu, cez výrobu, integráciu a uvedenie do prevádzky. Medzi hlavné činnosti IOTEQu patrí robotizácia a automatizácia výrobných procesov, návrh hardvéru a softvéru, bezpečnostné analýzy, výroba špeciálizovaných zariadení a jednoúčelových strojov, inštalácia, uvedenie do prevádzky a poradenstvo.

IOTEQ, member of Expert technologies group (www.experttechnologiesgroup.com), provides comprehensive solutions of automated processes in different fields of industry from design phase, through manufacturing, integration and commissioning to after sales support. The main activities of IOTEQ include robotization and automatization of production processes, hardware and software design, safety analysis, manufacturing of special equipments and simple purpose machines, installation, commissioning and consultancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4071836  Datum zveřejnění: 12.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac