Front of House Assistant

iPILOT s.r.o

Místo práce
Zborovská 47, 15000 Praha 5, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.01.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost iPilot poskytující letecké zážitky v Praze hledá do svého týmu kandidáty na pozici

“Front of House Assistant.“

iPilot byl založen v roce 2009 podnikatelem a amatérským pilotem, Wolframem Schleuterem. iPilot se sídlem ve Zborovské ulici v Praze byla otevřena 2. 2. 2012. Naší vizí je mít letecký simulátor iPilot v každém hlavním městě na celém světě. V našich centrech umožňujeme našim zákazníkům splnit si jejich sen, být pilotem velkého dopravního letadla.

Náplň práce:

- zajištění chodu recepce

- administrativa

- e-mailová a telefonická korespondence

- zákaznický servis

- péče o prostředí prodejny

Požadujeme:

- komunikativní znalost AJ

- samostatnost, spolehlivost

- příjemné vystupování

- profesionalitu a časovou flexibilitu

- věk min. 18 let

Nabízíme:

- flexibilní pracovní doba

- 20 hodin/týden

- nástup ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení
- nástup Leden 2018

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Administrativa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Skvělý zákaznický servis
- Flexibilita
- Zodpovědnost
- Ochota přizpůsobit se změnám

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

iPILOT is the leading Flight Simulator Experience Company worldwide. We fulfil the dream of being a Pilot for a day by offering once in a lifetime Flight Experiences. iPILOT has been featured on CNN; BBC, The Times, Dubai One, German, Czech and Swiss TV, The observer, Reuters, and was voted one of the coolest things to do by Sunday Times Travel.
www.flyipilot.com is currently available in Munich, Hamburg, Dusseldorf, Prague, Zurich, Basel, London and Dubai with new and exciting locations coming soon.
ID: 3237641  Datum zveřejnění: 9.11.2017