Fyzioterapeut/ka

IPREA s.r.o.

Místo práce
Politických vězňů 2, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika pozice
Provádění rehabilitační péče a fyzioterapie v ambulantním provozu
Zabýváme se zejména problematikou bolestí pohybového aparátu, poskytujeme ambulantní lékařskou péči v oboru rehabilitačního lékařství, neurologie a ortopedie. Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami a poskytujeme péči i samoplátcům.

Požadujeme
* Vzdělání v oboru fyzioterapie (DiS./Bc./Mgr.) , event. přijmeme i studenta Mgr. studia fyzioterapie
* Práce na pojišťovnu i samoplátci + vedení příslušné dokumentace a práce na PC
* Samostatnost, časová flexibilita, příjemné vystupování
* Praxe v oboru, ale pozice je vhodná i pro absolventy, které zaškolíme
* Zájem o obor a další vzdělávání

Nabízíme
* Práci na úvazek 0,5, 0,75 nebo plný úvazek
* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
* Příspěvky na další vzdělávání
* Výrazné slevy na rekreace pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky v našich spřízněných hotelích v Krkonoších a Mariánských Lázních
* Slevu na péči o rodinné příslušníky na preventivní služby nabízené naším střediskem
* Odpovídající mzdové ohodnocení podle vzdělání, délky praxe, absolvovaných kurzů + odměny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Fyzioterapie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fyzioterapie pro samoplátce i na pojišťovny
Ambulantní specialisté rehabilitační medicíny, neurologie a ortopedie
ID: 4062450  Datum zveřejnění: 15.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc