Obchodní zástupce Západní Čechy

IQ Prisma Sp. zo. o.

Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
2022-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Od kandidátů očekáváme velmi vysokou osobní kulturu, dobrý vzhled, otevřenost a optimismus, jakož i komunikativní znalost polského nebo angličtina jazyka.

Vaše úkoly budou zahrnovat:
- Péče o vztahy, služby a prodej stávajícím zákazníkům společnosti,
- Realizace prodejních cílů v pověřeném regionu,
- Aktivní získávání nových dodavatelů,
- Optické monitorování trhu a spoluvytváření rozvojových strategií,
- Péče o image společnosti - Hlášení výsledků práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Možnost spolupráce v mezinárodním prostředí,
- spolupráce za velmi dobrých finančních podmínek,
- Velká svoboda při řízení a plánování vlastní práce,
- Spolupráce se zajímavými lidmi ve společnosti, kteří vám pomohou dosáhnout úspěchu, pokud chcete.

Než začneme spolupracovat, zveme vás do naší společnosti v Polsku, abyste zhodnotili, jak pracujeme.

Uvidíte naši projekční kancelář, produkty, marketingové oddělení a především potkáte lidi, kteří vás budou každý den podporovat při dosahování prodejních cílů.

Informace o náboru

Zaujala tě tato pracovní příležitost? Neváhej a zašli svůj strukturovaný životopis na e - mail: [email protected]

Těšíme se na naši budoucí spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Polský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osoba, kterou hledáme:
- Má zkušenosti s prodejem produktů pro obchodní klienty,
- Zkušenosti v optickém průmyslu budou dalším silným přínosem,
- Volně komunikovat v angličtině,
- Znalost polštiny je vítána,
- Je nezávislá, organizovaná, důsledná a plná víry, že musí uspět,
- Vzbuzuje důvěru, je pozitivní, komunikativní a zaměřená na cíle,
- Setkává se s novými lidmi, mluví s klienty a má ráda výzvy,
- Má řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení automobilu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme polská společnost v oblasti optického průmyslu, majitel značky brýlových obrub Deframe a Forseti Prestige.
Navrhujeme brýlové obruby na základě nejnovějších módních trendů.
Vytváříme image společnosti založené na moderním designu, všestrannosti, flexibilitě spolupráci s klienty a vynikajícím servisem.Hledáme poradce pro podnikatele na českém trhu. Jako náš spolupracovník se setkáte přímo s optiky a majiteli optických salonů.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3862056  Datum zveřejnění: 26.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc