Vedoucí účtárny

IRE-TEX PRAHA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Slavojova 1011, 318 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu (12113)

Pracoviště a kontakty

Firma:IRE-TEX PRAHA s.r.o., IČ 25222414
Pracoviště:Slavojova 1011/5, Skvrňany, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis předem zasílejte na e-mail: [email protected]

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
-kompletní znalost daňové legislativy, účetních předpisů a souvisejících postupů
-zkušenost s vedením menšího kolektivu
-znalost páce na PC-ochota učit se novým věcem, pečlivost, spolehlivost,samostatnost
-znalost anglického jazyka
-nástup dle dohody
-nástupní plat dohodou

Nabízíme:zázemí české stabilní společnosti
příspěvek na stravenky (100Kč)
příspěvek na penzijní připojištění (300 Kč)
až 25 dní dovolené
mobilní telefon
příspěvek na dovolenou

Popis pracovní místa
-odpovědnost za vedení a zpracování účetnictví společnosti
-odpovědnost za účtování a věcnou kontrolu účetních dokladů, za zpracování DPH a všech daní společnosti
-příprava a provádění závěrkových operací -měsíčních, ročních
-příprava reportů a výstupu z účetnictví pro vedení společnosti, cash-flow
-spolupráce a komunikace s auditory (vč. přípravy podkladů) a s FÚ při daňových kontrolách
-monitoring vzniklých nákladů a kontrola jejich toku
-rozvoj a metodika vnitřních účetních předpisů a finančních procesů
-zodpovědnost za finanční operace, platební styk společnosti
Nástupní plat : od 35 000,-Kč
Místem výkonu práce: Plzeň

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11731890720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou