Samo hledá konzultanta/ku

IRESOFT s.r.o.

Cejl 62, Brno-sever-Zábrdovice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj volám sa Samo a v IRESOFTe vediem tým konzultantov. Konzultanti pomáhajú našim zákazníkom – pracovníkom v sociálnych službách používať náš hlavný produkt, informačný systém CYGNUS. Veríme, že svojou ochotou a prístupom im môžeme ich náročnú prácu uľahčiť. Popritom stále pracujeme na tom aby sme boli lepší, aby náš produkt bol lepší a aby sa nám darilo vytvoriť LOVEBRAND. Pomáhame si aj navzájom a veľmi nás to baví. Chceš byť pri tom snami?

ČO ROBÍ KONZULTANT V IRESOFTe?
Hlavnou náplňou bežného dňa konzultanta je riešenie prijatých dotazov týkajúcich sa používania informačného systému CYGNUS, buď v mailovej, alebo v telefonickej podobe. Niekedy bývajú dotazy zložitejšie a je potreba nad riešením premýšľať viac komplexne.
Konzultant je vlastne taký detektív, ktorý sa snaží logicky prísť na podstatu problému, a nie ho len a formálne zahladiť. Je vždy dobre pripravený a snaží sa klientovi rýchlo a kvalitne poradiť. Tvorí tak dlhodobé a zdravé vzťahy so zákazníkom založené na vzájomnej dôvere.

PREČO PÍŠEM PO SLOVENSKY A PREČO POTREBUJEM, ABY SI SLOVENSKY HOVORIL AJ TY?
V Českej republike je naším hlavným produktom CYGNUS2. Na Slovensku máme IS Cygnus. Princíp je rovnaký a odlišuje sa len tým, že je vytvorený v inom programovacom jazyku a legislatívou, ktorá je v niektorých oblastiach trochu iná. Slovenských zákazníkov máme menej a preto na podporu programu stačí jeden celý človek, plus jeho zástup. Je pre nás veľmi dôležité, aby zákazníci počuli slovenský hlas. Preto hľadáme Slováka v Brne :) Tvojimi najbližšími kolegami by boli konzultantka Terezka a obchodník Peter, s ktorými by si často spolupracoval/a.

JAK SI NÁŠHO BUDÚCEHO NOVÁČIKA PREDSTAVUJEM?
Vstupnou bránou ku mne do tímu sú:
- Chuť pomáhať druhým – nie strojovo, ale s prejavením skutočného záujmu.
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti – jak v písomnej, tak v ústnej forme.
- Empatia, trpezlivosť a príjemné vystupovanie.
- Energia a iskra, pretože sa tu radi zasmejeme.
- Technické znalosti. Čo si pod tým predstaviť? Bez problémov sa orientuješ v používaní a užívateľskom nastavení operačného systému WINDOWS a bežných kancelárskych aplikácií.
- Bod pre teba, ak poznáš helpdeskový nástroj FreshDesk
Čo ďalšieho je dôležité preto, aby si dobre zapadol/a do tímu:
- Energia a ochota skúšať nové veci (napríklad prespanie v lese s kolegami).
- Byť otvorený zmenám
- Byť IREculture fit (firemní hodnoty skutočne žijeme).
- Byť skutočným tímovým hráčom – neuspokojiť sa iba s tím, že mám za sebe splnené a vedieť zabrať, ak je to potreba.

Zaměstnanecké výhody, benefity

PREČO BY SI MAL/A O NAŠEJ PONUKE PREMÝŠĽAŤ?
Stalo sa ti niekedy, že si chcel/a niečo povedať, ale nedarilo sa ti nájsť tie správne slová? Alebo, že ti niekto povedal svoj názor a teba sa to dotklo? Stáva sa to nám všetkým a v IRESOFTe máme možnosti, ako s tým učiť lepšie vysporiadať. Pravidelne sa medzi sebou bavíme o osobnom rozvoji a pomáhajú nám v tom aj externý profesionáli. Môžeš sa naučiť dávať konštruktívnu spätnú väzbu a tiež sa ju naučíš pokorne prijať.

A ČO ĎALŠIE OKREM MZDY PONÚKAME?
Nájdeš u nás benefity ako piaty týždeň dovolenky naviac, paušál na stravovanie, výbornú kávu a plno ďalších pochutín v našej firemnej kuchynke, jazykové vzdelávanie, účasť na firemných akciách a mnoho ďalších prekvapení a maličkostí pre lepší deň.

TAK ČO NA TO HOVORÍŠ?
Chceš spolu s nami pomáhať a podieľať sa na špičkovej podpore pre našich zákazníkov? Áno? Tak mi o sebe daj vedieť.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

velmi dobré komunikační dovednosti, technické dovednosti na úrovni standardního uživatele PC s potenciálem se doučit další potřebné dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit". V IRESOFTu můžeš být sám sebou a vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. Můžeš u nás měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4291243  Datum zveřejnění: 19.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc