Řemeslník ze všech oborů v terénu

IRS international repair service GmbH

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi práci v mezinárodní společnosti?
Jsme mezinárodním servisním partnerem a zastoupení v patnácti různých evropských zemích.
Vyvíjíme a rozšiřujeme se již 20 let a hledáme posílení našeho inovativního týmu.
Naše moderní rodinná firma Vám nabízí příjemné pracovní prostředí.
Naše nabídka služeb pokrývá celý sortiment služeb nábytkářského průmyslu.
V případě, že jsme upoutaly Vaši pozornost, získáte více informací na naší webové stránce: http://www.ir-service.com.

Máte chuť řešit s námi tyto úkoly:
Zpracování a posouzení reklamaci.
Opravné práce na čalouněném nábytku, čalouněných lůžkách jakož i povrchové úpravě běžných krycích materiálů v okruhu přibližně 50 - 100 km od místa bydliště.
Technické konzultaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžete od nás očekávat:
Dostanete všechny materiály a kvalitní značkové nářadí.
Dostanete provizi související s výkonem průměrně € 2.300, -
V našich moderních firemních prostorách dostanete odborné školení.
Nabízíme Vám pestrou pracovní náplň.
Přátelskou, profesionální podporu od našich interních zaměstnanců a oddělení kvality.
Načasování, plánování a zpracovávání zpráv je náplní našeho interního servisního týmu.

Informace o náboru

Chcete se stát součástí našeho týmu?
Potom neváhejte dlouho a pošlete nám svoji podrobnou žádost a životopis s uvedením Vašich platových očekávání a prvního možného data zahájení nejlépe v elektronické podobě:

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme od Vás:
Ukončené vzdělání jako čalouník, tesař, interiérový dekorátor nebo podobné.
Manuální zručnost.
Upravený vzhled, radost koordinovat procesy a přímý kontakt se zákazníky.
Nezávislost, motivace, spolehlivost a teamplayer.
Jako osoba samostatně výdělečně činná (vyžaduje se registrace podniku).
Nezbytná znalost německého jazyka.
Řidičský průkaz B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pröllstraße 15
86157 Augsburg

Kontakt

ID: 3667082   Datum zveřejnění: 14.5.2019