Skladník manipulační pracovník (Ref. č.: 1968)

iSales EU a.s.

Místo práce
Kuří, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
26000 Kč + mes.ohodnoceni

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

odpovídá za druhové a kvalitativní přebírání zboží
• za příjem, uskladnění a přemístění zboží uvnitř skladu
• za hlášení zjištěných nedostatků a technických problémů
• za dodržování čistoty na pracovišti
za přípravu a expedici zboží podle pokynů
• za manipulaci, označování a kvalitní balení zboží
(Balí se elektronika a IT komponenty)
• aktivně spolupracuje s ostatním pracovníky
• vykonává všechny ostatní práce podle příkazů vedoucího

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí firemní telefon, firemní počítač
i nové firemní auto
• odměňování v závislosti na úrovni dosahovaného
pracovního výkonu
• možnost kariérního a platového růstu vzhledem k dovednosti a znalosti pracovníka

Informace o náboru

žádosti s priloženým životopisem a fotografií posílejte na adresu slavka.ss22@gmail.com

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo
Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Administrativní a ekonomické znalosti

Skladové hospodářství - základy

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• preciznost, zodpovědnost, organizační schopnosti, výborná komunikace, znalost IT komponent a elektroniky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obchodní společnost , která nabízí široké spektrum výrobků z oblasti spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a přístrojů, foto techniky, výpočetní techniky, sportu a outdooru.

Holečkova
15000 Praha
ID: 2912858   Datum zveřejnění: 8.8.2017