Reagujte bez životopisu

Zdravotná sestra - inštrumentárka

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1 600,- eur brutto + bonusové mesačné hodnotenie zamestnanca (výška mzdy závisí od dĺžky praxe a vzdelania).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistovať pri lekárskych úkonov na operačnej sále v odbore gynekológia a urológia,
- zabezpečovať a vykonávať dezinfekciu a sterilizáciou nástrojov, pomôcok a materiálu,
- príprava inštrumentov a zdravotníckych pomôcok na zdrav. výkon,
- viesť predpísanú dokumentáciu a evidenciu pacientov,
- na dennej báze vykonávať kontroly správnosti údajov v zdravotníckom programe podľa pacientov ošetrených v ambulancii a na operačnej sále,
- poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť v odbore gynekológia, urológia a
asistovaná reprodukcia.

- k základnej mzde aj bonusové mesačné hodnotenie zamestnanca (výška základnej mzdy
závisí od dĺžky praxe a vzdelania),
- práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení,
- vianočné odmeny,
- jednozmenný pracovný režim (od 7.00-15.30 hod., 8:30- 17.00 hod.) bez nočnej práce,
- bezplatná možnosť parkovania,
- osobnostný rast,
- moderné vybavenie v kliniky.

Ak máte záujem pracovať na klinike reprodukčnej medicíny a spĺňate požadované podmienky, pošlite svoj štrukturovaný životopis mailom na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, inštrumentátka na operačnej sále

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook Express - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- kvalifikácia v odbore: inštrumentárka na operačnej sále,
- prax v IVF centre alebo na gynekológii je veľká výhoda.

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4149995  Datum zveřejnění: 28.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac