Naším klientom je spoločnosť, ktorá patrí globálne k najvýznamnejším výrobcom automatizovaných výrobných technológií. Jej moderné technológie našli uplatnenie aj vo výrobných spoločnostiach automobilového a elektrotechncikého priemyslu na Slovensku a v ostatných krajinách Európy. S cieľom posilniť aktivity a služby klientom (servis) v regióne strednej Európy zakladá náš klient novú servisnú organizáciu na Slovensku - so sídlom v blízkosti Bratislavy.
S cieľom posilniť zahraničný tím manažérov už v prvom štádiu pôsobenia na trhu hľadáme pre nášho klienta nového spolupracovníka na pozíciu:

Service Engineer / Technician (Industrial Automation)

Bratislava / resp. západné Slovensko
Pracovná náplň:
 Spolupráca s medzinárodným servisným / inžnierskym tímom spoločnosti
 Podpora pri inštalácii zariadení a spolupráca s technikcým personálom klientov, prípadné zaškoenie a reporting
 Kontakt a spolupráca s klientami. ktorí majú inštalované produkty spoločnosti, konzultácie pri riešení techncikým zaležitostí a prípadných problémov
 V prípade možnosti servisný zásah alebo koordinácia servisných riešení s tímom materskej spoločnosti
 Reporting do centrály spoločnosti v zahraničí
 Analýza a prevencia prípadných problémov, prevencia a realizácia opatrení ktoré súvisia s prevenciou vzniku problémov

Požiadavky:
 minimálne 3-ročná skúsenosť v oblasti práce s priemyslenou automatizáciu / prípadne údržby výrobných zariadení.
 Schopnosť pracovať samostatne a so vzdialeným tímom,
 Veľmi dobré komunikačné schopnosti, schopnosť vytvoriť si nadšandardné vzťahy so zákazníkom
 Silná zákaznícka orientácia, zameranie na hľadanie rýchlych a efektívnych riešení
 Schopnosť stanvť si priority a pracovať štruktúrovane a efektívne.
 Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
 Pripravenosť cestovať - hlavne v regióne strednej a západnej Európy

Naša ponuka:
  • Práca v renomovanej globálnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou
  • Široké spektrum profesijných aktivít, pôsobenie v medzinárodonom tíme
  • Priama podpora zahraničného manažéra, komunikácia s materskou spoločnosťou mimo Európy) a spolupráca s klientami v strednej a západnej Európe
  • Zodpovedajúce ohodnotenie a benefity. Mesačný príjem pracovníka v tejto pozícii je zhruba na úrovni od 2.500 Eur mesačne - v závislosti od dosiahnutého vzdelania, doterajšej praxe a skúseností.

Ak sa o túto veľmi dobrú kariérnu príležitosť chcete uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV v anglickom jazyku, motivačný list) spolu s indikáciou očakávaného príjmu a možného nástupu e-mailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície SE101.
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing.
ID: 3883276  Datum zveřejnění: 2.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac