Можливість для людей з України

Project Quality Engineer / Junior (automotive - luxury cars)

ISG, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko
Termín nástupu
01.07.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za podpory seniorných kolegov si doplníte znalosti / získate potrebné know-how v oblasti moderných, do budúcnosti orientovaných technológií, naberiete skúsenosti a pripravíte sa na dlhodobú a perspektívnu kariéru v automobilovom priemysle. Vaša práca bude zahŕňať okrem iného aj spoluprácu s dodávateľmi a bude zahrňovať predovšetkým oblasti ako:
- Podpora Quality Plannera,
- prvotná analýza odchýliek,
- vypracovanie a treking nápravných opatrení,
- podpora predsériovej výroby,
- účasť na auditoch
- v prípade potreby podpora u dodávateľov.

Čo vám ponúkame?

o Perspektívu skvelej kariéry v stabilnej, rastúcej spoločnosti, v tíme kompetentných spolupracovníkov disponujúcich rozsiahlym know-how
o Participovanie na vývoji moderných, do budúcnosti orientovaných produktov a technológií
o Rozvoj osobnostných a profesijných kompetencií
o Široké možnosti vzdelávania
o Zodpovedajúce ohodnotenie (príjem na tejto pozícii začína - v závislosti od skúseností – na úrovni od 2300 EUR/mesiac, pričom súčasťou odmeňovania sú aj bonusy a ďalšie benefity)

Ak sme vás zaujali a chcete sa o túto príležitosť uchádzať, prosíme Vás aby ste nám zaslali vaše podklady (CV v anglickom alebo nemeckom jazyku a krátky motivačný list s indikáciou očakávaného príjmu a možného termínu nástupu), s uvedením značky pozície "JPE1" v predmete správy e-mailom na adresu "[email protected]".
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je renomovaná medzinárodná spoločnosť, ktorá je dôležitým partnerom najprestížnejších výrobcov automobilov. Základom úspechu spoločnosti sú špičkové know-how a vynikajúci, motivovaný tím pracovníkov. S cieľom rozšírenia a posilnenia tohto tímu hľadáme pre nášho klienta nových kolegov / nové kolegyne na pozície:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Čo od vás očakávame?

o Ambíciu stať sa výrobným odborníkom v oblasti automobilového priemyslu
o Pripravenosť učiť sa a rásť spolu s firmou
o Afinitu k automobilom, technické a analytické myslenie a zároveň aj dobré komunikačné schopnosti a tímový, zákaznícky, na riešenie orientovaný prístup
o Ideálne vysokoškolské vzdelanie technického smeru
o Aspoň 1-ročnú skúsenosť s prácou v automobilovom priemysle – napr. na útvaroch „Supplier- / Product Quality, Product Engineering, Technology / Processes a pod.
o Okrem slovenčiny/češtiny aj aktívnu znalosť angličtiny a aspoň základnú znalosť nemčiny, resp. veľmi dobrú znalosť nemčiny
o Pokročilú schopnosť pracovať s MS Office (Excel, PowerPoint)
o Vysokú mieru flexibility

ISG spol. s r.o. je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť ktorá od roku 1991 poskytuje svoje služby aj na Slovensku. ISG spol. s r.o. sa zaoberá poradenstvom pri vyhľadávaní a výbere uchádzačov na riadiace pozície a pozície špecialistov vo všetkých oblastiach hospodárstva, ako aj realizáciou manažérskych a personálnych auditov a hodnotiacich a rozvojových centier.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4576044  Datum zveřejnění: 11.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac