HR Partner / FMCG, obchod

ISG, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
01.07.2023
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako HR Partner budete spoluvytvárať a realizovať HR aktivity pre viac ako 200 zamestnancov spoločnosti. Budete spolupracovať s menším interným tímom HR špecialistov a samozrejme budete úzko spolupracovať aj s top- manažmentom a predstaviteľmi materskej spoločnosti.
Medzi vaše činnosti budú patriť napríklad aj účasť na vyhľadávaní a výbere nových pracovníkov, hodnotenie výkonu a plnenia cieľov, definovanie a napĺňanie rozvojových programov, plánovanie nástupníctva a starostlivosť o kľúčových zamestnancov, monitoring a zlepšovanie angažovanosti zamestnancov, úprava programov v oblasti odmeňovania a benefitov, podpora pri riešení pracovno-právnej agendy, podpora pri implementácii regionálnych HR projektov.

Čo vám ponúkame:
- Skvelú príležitosť na dlhodobé pôsobenie v HR tíme renomovanej, rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Možnosti ďalšieho odborného rastu budú zabezpečené počas celého pôsobenia v spoločnosti.
- Okrem dlhodobej perspektívy a možností rastu vám ponúkame zaujímavú prácu v dobrom tíme, so zodpovedajúcim ohodnotením a benefitmi.
- Hrubá mesačná nástupná mzda na tejto pozícii začína na úrovni ca. 3.200,- EUR (v závislosti od kvalifikácie a skúseností). Súčasťou odmeňovania sú aj zodpovedajúce benefity.

Informácie o výberovom konaní

Zaujali sme Vás?
- Ak sa o túto pozíciu chcete uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV v anglickom jazyku a krátky motivačný list spolu s indikáciou očakávaného príjmu a termínom možného nástupu) emailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície "HR6".
- Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je renomovaná západeurópska spoločnosť, ktorá pôsobí viac ako 20 rokov veľmi úspešne aj na slovenskom trhu. Vo svojej oblasti pôsobenia - obchode a distribúcii rýchloobrátkového spotrebného tovaru - patrí k trhovým lídrom a naďalej úspešne rastie.
S cieľom posilniť tím bratislavskej centrály hľadáme pre nášho klienta skúseného profesionála / profesionálku na pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

6

Čo od vás očakávame?
- Pre úspešnosť vo výberovom konaní je nevyhnutné vysokoškolské vzdelanie (ideálne ekonomického smeru) a minimálne štvorročná, preukázateľne úspešná prax na pozícii na úrovni HR Business Partner alebo HR Generalista, so schopnosťou riadiť aktivity vo všetkých HR témach (nábory, vzdelávanie, odmeňovanie, HR projekty...)
- Schopnosť efektívnej spolupráce s top-manažmentom
- Dobrá orientácia v pracovno-právnej problematike
- Schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku.
- Očakávame proaktívnu, samostatnú a spoľahlivú osobnosť s dobrými komunikačnými zručnosťami a silnou prozákazníckou orientáciou.

ISG spol. s r.o. je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť ktorá od roku 1991 poskytuje svoje služby aj na Slovensku. ISG spol. s r.o. sa zaoberá poradenstvom pri vyhľadávaní a výbere uchádzačov na riadiace pozície a pozície špecialistov vo všetkých oblastiach hospodárstva, ako aj realizáciou manažérskych a personálnych auditov a hodnotiacich a rozvojových centier.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4579460  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac