Process Engineer vstřikovacích lisů

ITB Transito s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
40.000 - 45.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Optimalizace a standardizace výrobních procesů
• Testování nových forem a forem po korekci
• Řešení problémů ve výrobě a uplatňování nápravných opatření, snižování šrotu
• Zpracování zpráv a výrobní dokumentace
• Definovat optimální stroj / zařízení pro výrobu
• Poskytovat vedení a školení osobám provádějícím měření

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technický směr

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti se vstřikováním plastů
• Znalost Office, SAP
• Znalost výrobních toků, štíhlá výroba (5S, SMED, TPM.KAIZEN atd.).
• Znalost DoE a Six Sigma Green belt
• Schopnost uplatnit SPC (Statistical Process Control)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ITB Group
Fulfils an important role in developing and producing high precision products of plastics and/or metal in several High-End Markets such as: Mobility, Medical, Connectivity, Consumer Goods, Energy & Building and Industrial.
We have the human capital, technological skills and experience to manufacture highly precise products that meet the needs of our customers. Driven by our 400 employees, ITB Group’s core competences include: Injection Moulding, Cleanroom Moulding, Metal Injection Molding, Stamping, Tool maintenance and Assembling.
We are TS16949, ISO9001 and ISO14001 certificated.

ITB Transito in Kladno
ITB Group has its headquarters in the Netherlands and subsidiaries in Czech Republic and Mexico. ITB Transito in Czech Republic performs assembly and injection molding activities with 90 employees.
ID: 3553366  Datum zveřejnění: 4.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000 - 45.000 Kč