MS Dynamics NAV konzultant/programátor

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- konzultovat nebo vyvíjet informační systémy v prostředí MS Dynamics NAV
- zapojeni do tvorby analýz a funkčních specifikací
- podílet se na testování systému
- poskytovat interní uživatelskou podporu
- po technické stránce vést juniorní kolegy
- školit zákazníky a uživatele systému
- cestovat na pobočky společnosti v ČR nebo Evropě (do 30 % času)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- mezi nabízené benefity patří: pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, 13. plat, stravenky, vzdělávací kurzy (kurzy AJ, odborné kurzy) apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis a připojte kód pozice. Pokud jste u nás už absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní průmyslové společnosti (oblast logistiky).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost Microsoft Dynamics NAV
- znalost podnikových procesů (výroba, logistika, finance)
- výhodou znalost jiného ERP systému
- alespoň kratší praxe s konzultováním nebo vývojem Microsoft Dynamics NAV
- dobrá komunikativní AJ, znalost NJ výhodou
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- ŘP skupiny B a ochota příležitostně cestovat
- výborné komunikační a analytické schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2988367  Datum zveřejnění: 7.9.2017