Vedoucí SAP HR týmu

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vést SAP HR tým skládající se z programátorů, konzultantů a key userů (zhruba 60 % pracovní náplně)
- spolupracovat na projektech na pozici programátora nebo konzultanta SAP HR (zhruba 40 % pracovní náplně)
- mít na starosti motivování, školení, rozvoj a hodnocení členů týmu
- zodpovídat za kvalitu dodávaného řešení
- účastnit se mezinárodních implementačních projektů
- podílet se na poskytování podpory klíčovým uživatelům
- pracovat v mezinárodních virtuálních týmech, příležitostně cestovat na pobočky společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- atraktivní platové ohodnocení (dle zkušeností) a kvartální odměny
- jiné výhody: 13. plat, roční odměny vázané na splnění cílů, 6 týdnů dovolené, penzijní připojištění, bezúročné půjčky, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, notebook, mobil atd.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Zahraniční vývojová a výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost SAP HR modulu
- alespoň 5 let praxe na pozici SAP HR konzultanta nebo programátora
- velkou výhodou zkušenosti s vedením týmu nebo SW projektů
- komunikativní znalost AJ, výhodou znalost NJ
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- analytické myšlení, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, ochota učit se, schopnost vést a motivovat tým
- ochota příležitostně cestovat do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2996542  Datum zveřejnění: 19.9.2017