Team Leader / Senior developer .NET

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- z 50 % času vyvíjet a z poloviny zastřešovat projekty a vést tým 10 vývojářů
- v C#/.NET, případně ASP.NET vyvíjet nové funkcionality rozsáhlého ERP systému (oblast logistiky)
- podílet se na analýze zákaznických požadavků, návrhu architektury řešení
- konzultovat SW požadavky na ERP systém s vedením v Německu
- spolupracovat na testování a nasazení produktu
- zastřešovat vedení SW projektů
- v případě zájmu zastávat roli team leadera
- součástí menšího agilního vývojového týmu
- příležitostně cestovat na některou z poboček společnosti v Evropě (dle zájmu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- mezi nabízené benefity patří: pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, 13. plat, stravenky, vzdělávací kurzy (kurzy AJ, odborné kurzy) apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis a připojte kód pozice. Pokud jste u nás už absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní průmyslové společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost C#/.NET
- znalost ASP.NET MVC
- výhodou znalost Entity Framework (LINQ) nebo Dependency Injection
- výhodou znalost Bootstrap, jQuery, MS SQL
- dobrá komunikativní AJ, znalost NJ výhodou
- několikaleté zkušenosti s vývojem v .NET (výhodou praxe s vývojem ERP systémů)
- ideální jsou zkušenosti s vedením menšího týmu programátorů nebo s vedením vývoje SW projektů (není podmínkou)
- dobré komunikační schopnosti, schopnost zastřešit vedení projektů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3242318  Datum zveřejnění: 5.3.2018