DWH/BI programátor (MS SQL Server)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vyvíjet datový sklad (MS SQL Server) obsahující data z provozního systému pojišťovny
- tvořit datový návrh, reporty, mít na starosti ETL procesy
- mít možnost zapojit se do tvorby OLAP kostek
- zajišťovat provozní podporu BI aplikací
- v případě Vašeho zájmu moci vyvíjet i webovou portálovou aplikaci v ASP.NET
- po zapracování se podílet na sběru a analýze zákaznických požadavků
- pracovat v menším týmu spolu s dalšími třemi BI programátory

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- benefity: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, sick-days, pružná pracovní doba, životní pojištění, penzijní pojištění atd.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se vývojem a implementací SW pro pojišťovny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost SQL
- velkou výhodou znalost MS SQL Server včetně SSRS, SSAS, SSIS
- výhodou základy C#/.NET
- výhodou zkušenost s tvorbou OLAP kostek
- alespoň pasivní AJ
- alespoň 2 roky praxe s SQL vývojem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3268597  Datum zveřejnění: 10.7.2018