Developer JAVA/GigaSpaces/MongoDB (od 450 Eur/MD výše)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- návrh a vývoj backendu web-based systému pro bankovní produkty (postaven na JAVA, Spring, GigaSpaces, MongoDB)
- spolupráce na systémovém vývoji rozsáhlých real-time business aplikací v Javě
- podíl na návrhu a implementaci řešení, zodpovědnost za základní testování
- zajištění potřebného know-how v této oblasti
- práce v mezinárodním týmu primárně v Německu, po půlročním zapracování možnost práce z Brna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na ŽL (případně HPP), plný úvazek
- dlouhodobý kontrakt u zákazníka v Německu, práce v mezinárodním týmu
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností uchazeče

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rozvíjející se start-up navázaný na stabilní zahraniční klientelu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost Javy, výhodou znalost JAVA EE a frameworku Spring
- pokročilá znalost NoSQL databází (např. MongoDB)
- orientace v oblasti In Memory Data Grid technologií (př. GigaSpaces, Apache Ignite, Hazelcast, Infinispan)
- zkušenost s komplexními distribuovanými systémy
- výhodou zkušenosti z oblasti financí
- alespoň 2 roky praxe se SW vývojem v Javě
- komunikativní AJ (práce v mezinárodním týmu), výhodou znalost NJ
- VŠ vzdělání v oblasti IT
- ochota pracovat na dlouhodobý kontrakt v Německu (min. 6 měsíců), později možná práce z Brna

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3287866  Datum zveřejnění: 5.2.2018