Reagujte bez životopisu

DevOps/CI Engineer

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- zapojeni do oblastí automatizace, continuous integration, load a release managementu
- v PHP/Pythonu vyvíjet interní nástroje pro automatizaci procesů
- podporovat zavádění nových technologií a přístupů (např. migrace a virtualizace produkčního i vývojového prostředí)
- v přímém kontaktu se specialisty, kteří mají na starosti servery, datacentra, databáze
- spolupracovat v rámci agilního týmu
- kreativně se zapojovat do zlepšování procesů automatizace
- součástí DevOps týmu o 10 členech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- společnost nabízí zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek) nebo práci na živnostenský list
- dále nabízí např. kurzy AJ, školení soft-skills, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis. Pokud jste u nás už absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem rozsáhlých e-shopů s vysokou návštěvností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost vývoje v jednom z programovacích jazyků (ideálně PHP nebo Python)
- aspoň základní administrátorská znalost Linux serverů
- znalost nástrojů pro CI (např. Bamboo, Jenkins, Team City)
- výhodou znalost produktů od Atlassian (Bamboo, Stash, JIRA, Confluence)
- komunikativní znalost AJ
- pozice je vhodná pro programátory s minimálně 2 lety praxe
- zkušenost s technologiemi Docker a Kubernetes
- zkušenost s Cloudovým řešením (AWS, GCP, výhodou Azure)
- výhodou zkušenosti s uplatňováním DevOps přístupu při vývoji SW

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3328122  Datum zveřejnění: 16.4.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc