Senior databázový programátor (MS SQL)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce bude:
- vývoj databází se středním a velkým objemem dat (tabulky v řádech statisíců a miliónů záznamů)
- návrh a implementace databázové komunikace mezi jednotlivými systémy společnosti
- starost o rozvoj datového skladu
- práce s daty v logických souvislostech, tvorba reportů pro vedení společnosti
- technická autorita pro oblast databází, podpora ostatních kolegů
- monitoring DB serverů, řešení vzniklých problémů, zefektivňování přístupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o plný úvazek, práce na HPP nebo ŽL
- jiné výhody: stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká finanční společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost MS SQL a T-SQL
- výhodou znalost platformy .NET
- zkušenost se středním a velkým objemem dat, zkušenost s data mining, tvorbou reportů
- zkušenost s měřením výkonu DB serveru, schopnost optimalizovat komplikované dotazy, uložené procedury
- pasivní znalost AJ (technická angličtina)
- alespoň 3 roky na podobné pozici (pro pobočku v Praze min. 5 let)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3368223  Datum zveřejnění: 28.6.2018