SW vývojář C/C++ pro R&D projekty (speech recognition)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše zodpovědnosti zahrnují:
- vývoj inovativních aplikací pro piloty
- výzkum v oblastech jako dotyková rozhraní, rozpoznání řeči, pozorovací a monitorovací technologie, zpracování grafiky a optimalizace trajektorie
- podíl na architektuře a návrhu systémů další generace
- práce na všech dostupných projektech a výzkum zbrusu nových trendů v oblasti letectví
- zpracování požadavků a návrh řešení, programování
- denní využití angličtiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- společnost hledá zkušené programátor(k)y na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- svým zaměstnancům nabízí širokou škálu benefitů, například pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a další extra volno při významných životních událostech ;), systém Cafeteria, kdy si sám/sama vybereš, jestli chceš peníze utratit za sport, kulturu nebo něco jiného, výhodné tarify, slevy na firemní produkty, různé volnočasové aktivity přímo v areálu firmy a tak dále
- možnost získat pilotní licenci s příspěvkem firmy

Informace o náboru

Pokud Váš nabídka zaměstnání zaujala, pošlete nám svůj životopis. Pokud už jste u nás v agentuře na pohovoru byli, ozvěte se přímo konzultantce, se kterou jste jednali.
Zájemce, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná nadnárodní společnost, která se zabývá vývojem SW pro specifickou oblast průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost C/C++
- komunikativní znalost AJ
- programátorské zkušenosti s C/C++
- velkou výhodou zkušenosti s oblastí rozpoznávání řeči
- min. Bc. vzdělání technického směru
- místo je vhodné i pro absolventy Doktorandského studia s praxí
- analytické schopnosti, schopnost kódovat ve více jazycích
- proaktivita a zájem o různorodé projekty z oblasti výzkumu a vývoje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3444204  Datum zveřejnění: 20.9.2018