ABAP Developer (i na zaškolení!) - zakázkový vývoj

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- pracovat na zakázkovém vývoji různých modulů SAP (nejčastěji IS-U, HR, FI, MM, SD)
- účastnit se projektů implementace SAP ve velkých českých společnostech
- v případě Vašeho zájmu zapojeni do získávání a analýzy požadavků od zákazníka
- mít možnost podílet se na celém procesu vývoje SW
- příležitostně cestovat po ČR
- pracovat v týmu o 5 -10 členech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- mezi nabízené benefity patří týden dovolené navíc, 13. plat, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, možnost profesního rozvoje

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIN.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Konzultační společnosti, která se zabývá implementací SAP ve velkých českých společnostech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost objektového programování v PHP/JAVA/C++, výhodou ABAP
- znalost databází Oracle nebo MS SQL
- výhodou znalost JavaScript a HTML5
- schopnost domluvit se anglicky
- alespoň kratší praxe se SW vývojem
- řidičský průkaz sk. B, ochota příležitostně cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3452806  Datum zveřejnění: 31.1.2019