SW tester (automatizované testování na MS platformě)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zde:
- pracovat na řadě různorodých projektů, zejména v oblasti BI a datových skladech, ale také client/server enterprise systems, webových a mobilních aplikacích
- definovat testovací postupy a strategie interně vyvíjených aplikací postavených na platformě Microsoft
- testovat podnikové systémy, datové sklady, webové a mobilní aplikace
- provádět automatizované i manuální testy na základě připravených test casů a dat
- verifikovat funkční specifikace nových modulů systémů za účelem zajištění komplexity a kompatibility daných systémů
- reportovat chyby, tvořit dokumentaci, analyzovat a ověřovat výsledky testů
- aktivně komunikovat se zahraničním zákazníkem
- možnost rychlého profesního i kariérního postupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- další benefity: prémie závisející na osobních výkonech, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, kurzy AJ v prostorách firmy s rodilým mluvčím, pružná pracovní doba, další vzdělávání (podpora certifikací), 2 dny sick days, při služebních cestách diety, teambuildingové aktivity, možnost profesního růstu i rozvoje

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Uveďte, prosím, také kód pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká SW společnost se zahraničním kapitálem zabývající se vývojem a podporou logistických a finančních aplikací pro významné zahraniční zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft SQL Server - Pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost testovacích metodologií
- znalost SQL Serveru (ideálně i migrace a extrakce dat)
- velkou výhodou znalost skriptovacích jazyků (např. Javascript nebo Python)
- výhodou znalost frameworku .NET, MS SharePoint, MS Visual Studio nebo TFS
- výhodou znalost UML
- plynulá znalost AJ
- min. 1-2 roky zkušeností s testováním SW, místo je vhodné i pro seniorní testery (3-5 let praxe) s výhledem rychlého profesního rozvoje a růstu
- praxe s přípravou testovacích scénářů a plánů
- ideální jsou zkušenosti s automatizovaným testováním
- zkušenosti s T-SQL (s datovou analýzou)
- výhodou zkušenosti s akceptačními testy či testováním cloudových řešení
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (výhodou IT)
- ochota učit se nové věci, zaměření na detaily, analytické a logické myšlení, komunikativnost, aktivita, samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3577892  Datum zveřejnění: 2.4.2019