Systémový administrátor

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce bude:
- poskytovat administraci systémů a technickou podporu R&D týmu (spolupráce s kolegy na pozicích Integration a Support Engineer nebo vývojář)
- práce s OpenStack platformou, mít na starosti administraci aplikací Atlassian Conflunce, Jira a Bitbucket
- údržba a správa HW/SW, instalace nových i reinstalace stávajících serverů, konfigurace HW, nastavení, úložišť a další
- monitoring systémů, ověřování integrity a dostupnosti HW, serverových zdrojů, systémů a klíčových procesů, kontrola systémových protokolů a aplikací, plánování zálohování a archivace souborů
- příležitostně spolupracovat se zákaznickou podporou při odstraňování problémů s HW i SW
- aktualizace OS, nasazení PC programů, instalace, rekonfigurace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- práce v mezinárodní společnosti, aktivní využití angličtiny, možnost kariérního růstu
- celá řada firemních výhod (možnost bezúročné půjčky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravenky, příspěvky na sportovní aktivity, sick-days, dorovnání mzdy v případě nemoci, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, jazykové kurzy, kolektivní aktivity a další)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní společnosti zaměřené na vývoj a podporu SW produktů z oblasti telekomunikací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Administrace UNIX/Linux - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- administrační znalost Linux/Unix systémů
- znalost OpenStack platformy nebo aplikací od Atlassian (Jira a Confluence)
- orientace v oblasti sítí a síťových protokolů, networking
- znalost skriptování
- dobrá znalost AJ slovem i písmem (komunikace se zahraničními pobočkami)
- alespoň 3 roky zkušeností s administrací Linux systémů
- zkušenost s administrací VMware a KVM
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3593321  Datum zveřejnění: 6.3.2019