Integrační specialista ERP systému

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pomoc s implementací systémů u zákazníků, zejména konfigurace webových aplikací a nastavování aplikačních rozhraní
- budete zaškoleni na integrační infrastrukturu ERP systému, jeho konfiguraci a provoz (formou školení a samostudia, participací na projektech)
- práce na integračních projektech pro zákazníky po celém světě (jedná se např. o výměnu dat mezi systémy)
- návrh a dokumentace změn v infrastrukturní architektuře podle zákaznických požadavků (20% podíl práce)
- účast na změnových projektech v infrastruktuře od návrhu proveditelnosti po pilotní ukázku řešení až k roll-outu do produkčního prostředí (70 % podílu práce)
- poskytování podpory a know-how členům support týmu (10 % práce)
- specifikace propojovaných aplikací, realizace konfigurace a testování daného nastavení, dále dohled nad řešeními pro B2B a C2B integraci a dokumentace procesů
- komunikace se zahraničními zákazníky (Amerika, Austrálie, Afrika)
- jedná se o zajímavou pozici na novém projektu, kde budete moci býti od samého začátku implementace a získat cenné a komplexní zkušenosti v oblasti integračních řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností)
- další benefity: prémie závisející na osobních výkonech, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2 dny sick days, kurzy AJ v prostorách firmy s rodilým mluvčím, pružná pracovní doba, další vzdělávání (podpora certifikací), osobní rozvojový program, při služebních cestách diety, teambuildingové aktivity, možnost profesního růstu i rozvoje
- práce v přátelském a stabilním kolektivu rodinného typu v samém centru Brna v příjemných prostorných kancelářích

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Uveďte, prosím, také kód pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká SW společnost se zahraničním kapitálem zabývající se vývojem a podporou logistických a finančních aplikací pro významné zahraniční zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost OS Windows a některého skriptovacího jazyka (např. Windows skripty)
- znalost SQL a práce s daty
- orientace v oblasti komunikačních protokolů (znalost portů, IP adres)
- velkou výhodou znalost XML, XSLT, případně Java nebo Apache serveru
- výhodou znalost integrační platformy
- komunikativní znalost AJ
- praxe na podobné pozici cca 1-2 roky (např. v roli systémového integrátora nebo aplikačního inženýra)
- výhodou zkušenosti s některým z ERP systémů (případně s business procesy)
- velkou výhodou zkušenosti s integrací aplikací
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- komunikativnost, aktivita, samostatnost, zodpovědnost, stabilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3599711  Datum zveřejnění: 25.4.2019