Senior SW Tester

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Slovensko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- navrhovat a vytvářet testovací scénáře
- psát test casy podle požadavků uživatelů (dle business requirement specifikace)
- testovat rozsáhlé webové stránky globální firmy a také řadu web aplikací
- provádět různé druhy testů - většinou manuální, nějaké automatizované, funkční, integrační
- testovat rozhraní mezi webovými stránkami a dalšími na ně navázanými aplikacemi a interface pro třetí strany, zčásti také aplikaci pro iOS
- prosazovat a zavádět testování do celého vývojového cyklu SW
- tvořit testovací strategii, možnost nastavit testovací proces od začátku (možnost seberealizace)
- podporovat SW tým během celého cyklu vývoje SW
- pružně reagovat na požadavky z jiných oddělení v případě naléhavých situací
- používat nástroje JIRA, TestRail, Nessus (vulnerability scanner)
- reportovat výsledky testů
- tvořit a udržovat technickou dokumentaci a také dokumentaci pro školení uživatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost pracovat v Bratislavě, případně v Brně (s občasnými služebními cestami do Bratislavy)
- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek na dobu neurčitou
- benefity: týden dovolené navíc, možnost home-office, flexibilní pracovní doba, stravenky

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, která se zabývá poskytováním poradenských služeb v oblasti plánování investic, jejíž součástí je i inhouse vývoj vlastního software.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost problematiky testování SW a platformy Jira
- znalost testovacích procesů a tvorby test casů
- znalost nástrojů pro automatizaci testů
- plynulá znalost AJ
- min. 2 roky praxe s testováním SW
- zkušenost s některým SW nástrojem pro test automation (např. TestRail)
- zkušenost s ticketovacím nástrojem (pro reporting, tracking)
- výhodou zkušenosti s vulnerability testy (např. Nessus nebo jiné)
- schopnost práce v dynamickém prostředí, schopnost pracovat s remote týmy skrz telefonickou, e-mailovou a videokonferenční techniku
- inovativní přístup, kreativita, organizační dovednosti, analytické uvažování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3678652  Datum zveřejnění: 4.7.2019