Business Configuration Analyst

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- analyzovat funkční business požadavky
- vyvíjet a udržovat konfigurační standardy a procesy
- poskytovat konfigurační podporu systému v závislosti na měnících se business požadavcích
- programovat v JavaScript, testovat navržené řešení
- spolupracovat s interními týmy (vývojáři, testery, analytiky)
- v kontaktu s koncovými uživateli systému
- tvořit procesní dokumentaci
- pracovat v přátelském týmu v centru Brna
- mít možnost vyjet na služební cestu do Slovinska nebo do jiných evropských zemí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení, mezi další benefity patří: stravenky, kurzy technických dovedností dle vlastního výběru, vlastní laptop, příspěvek na sportovní aktivity, pravidelné teambuildingy a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pobočka menší slovinské společnosti, která vyvíjí SW v oblasti pojišťovnictví.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Základy

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost v oblasti financí (bankovnictví, účetnictví, pojištění) a analýzy dat
- znalost principů SW vývoje
- alespoň základní znalost JavaScript a SQL
- komunikativní AJ
- VŠ vzdělání v IT/ekonomice
- pozice je vhodná pro vývojáře se zájmem o business nebo ekonomy s přesahem do IT
- dobré komunikační dovednosti
- proaktivní přístup, pečlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3682880  Datum zveřejnění: 24.10.2019