Reagujte bez životopisu

Fullstack vývojář (JavaScript & Java)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vyvíjet frontend i backend systému finančního poradenství
- pracovat na projektech pro švýcarské zákazníky
- v menších agilních týmech vyvíjet jednotlivé moduly systému
- testovat nové funkcionality
- spolupracovat se zahraničními kolegy
- mít možnost vyjet na služební cesty do Švýcarska

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek (případně zkrácený úvazek u studentů posledních ročníků VŠ)
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení, mezi další benefity patří: pružná pracovní doba, možnost home office, mobilní tarif, sickdays, roční bonusy aj.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka švýcarské firmy, která vyvíjí SW určený bankám a pojišťovnám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
Java - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost Javy a frameworku Spring
- znalost JavaScriptu a frameworku Angular
- znalost vývoje v Typescript
- znalost databází (Oracle/MS SQL Server/MySQL)
- komunikativní AJ nebo NJ (denní využití)
- pozice je vhodná pro absolventy VŠ (nebo studenty posledního ročníku) s praxí i pro zkušené kandidáty

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3687311  Datum zveřejnění: 13.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc