Konzultantka personální agentury - absolvent VŠ

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co se u nás můžeš naučit?
- samostatně vést pohovory s IT specialisty (programátory, správci sítě, vedoucími projektu apod.)
- vést osobní i telefonická jednání s personalisty a manažery ze zadavatelských firem (specifikace obsazovaných míst, poradenství o situaci na trhu práce atd.)
- vyhledávat a oslovovat kandidáty: z firemní databáze, sociálních sítí, pracovních portálů apod.
- zpracovávat a aktualizovat profily kandidátů včetně popisu odborných znalostí a zkušeností a posouzení vhodnosti na obsazované pozice
- poskytovat poradenství uchazečům o práci
- tvořit prezentační materiály, spravovat firemní profil na sociálních stránkách a mnoho dalšího

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme plný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou, nástup možný ihned.

Čeká Tě práce ve fajn kolektivu a taky spousta firemních benefitů, jako jsou např. dny dovolené navíc, sickdays, stravenky, kurzy AJ, telefon s tarifem i pro osobní využití, občerstvení na pracovišti (výborná káva, čaj a něco dobrého na zub), příspěvek na sportovní vyžití nebo masáže, teambuildingové akce a další (rádi představíme osobně). Více o nás najdete na našem webu www.itjobs.cz.

Informace o náboru

Pokud se chceš stát členem našeho týmu, zašli nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedInu.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura specializující se na oblast informačních technologií. Na trhu působíme už od roku 1996.

Součástí naší filozofie je vstřícný a individuální přístup, dodržování etických zásad a ochrana osobních i firemních dat.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Tě představujeme?
- zajímáš se o nábor zaměstnanců, nejsou ti cizí ani informační technologie
- umíš dobře angličtinu a nebojíš se ji používat
- umíš taky skvěle česky (slovem i písmem)
- máš tyto vlastnosti: schopnost týmové práce, ale i samostatnost v plnění úkolů, příjemné vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti a písemný projev, empatie, orientace na zákazníka, spolehlivost a pečlivost
- VŠ vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3722056  Datum zveřejnění: 30.7.2019