Reagujte bez životopisu

JavaEE programátor (i pro VŠ absolventy)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícPlatové ohodnocení uvedené u inzerátu je orientační, záleží vždy na zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
- vyvíjet v Java EE specifické informační systémy pro zahraniční zákazníky z celého světa
- specializovat se dle preferencí na aplikační logiku nebo uživatelské rozhraní
- analyzovat a zpracovávat požadavky na nové funkcionality, vytvářet nové komponenty
- podílet se na údržbě a rozvoji systému, psát unit testy, integrační testy a vytvářet dokumentaci
- pracovat v přátelském týmu za použití agilních metodik
- budete mít možnost naučit se pracovat s těmito technologiemi:
* Aplikační vrstva: Tomcat, Spring, JPA (EclipseLink, Hibernate), Atomikos, Spring Batch, Apache CXF (SOAP, REST), JMS
* Webová vrstva: JSF, CDI, HTML 5, CSS3, Bootstrap, JQuery, Selenium
* Databáze: Oracle, MS SQL, PostgreSQL
* Vývojové prostředí: Eclipse (ale je možno použít Vaše oblíbené IDE)
* Ostatní: SVN, Git, Maven, Jira, Confluence, Slack, Docker, AWS, Jenkins, SonarQube

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí jazykové i odborné vzdělávání (kurzy a konference), 5 týdnů dovolené, elektronické stravenky, pružná pracovní doba, po zkušební době možnost částečné práce z domu, cílové odměny, teambuildingové aktivity, neformální prostředí a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká SW společnost, která se zabývá vývojem a nasazováním specializovaných IS.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- umíte rutinně programovat v JavaSE (ideálně i Spring IoC) a píšete čistý kód
- rutinně používáte principy OOP
- znáte alespoň pasivně angličtinu
- máte již zkušenosti s vývojem v Javě (výhodou zkušenosti s Java EE)
- pozice je určena pro zkušené programátory, případně i pro angažované VŠ absolventy (s bakalářskou/diplomovou prací či vlastními projekty v Java technologiích nebo s praxí při studiu)
- VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ vzdělání s delší praxí
- zodpovědný přístup, ochota učit se novým věcem, týmový duch, flexibilita, chuť kreativně přemýšlet nad vývojem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3727324  Datum zveřejnění: 17.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc