Reagujte bez životopisu

Javascript Frontend developer (Angular)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zde:
- vyvíjet specifický komplexní informační systém pro zahraniční zákazníky
- zaměřovat se primárně na frontend části systému v Angularu verze 8, ale budete mít možnost fullstack vývoje (dle zkušeností a preferencí)
- pracovat na novém projektu - redesignu velkého IS s novou architekturou, jedná se o návrh a tvorbu nového kódu
- analyzovat a zpracovávat požadavky na jednotlivé moduly systému, vytvářet nové komponenty
- částečně spolupracovat na testování systému
- oceněn za kvalitní a promyšlené řešení, které je důležitější než rychlost implementace
- mít možnost trávit část pracovní doby vzděláváním vč. kurzů či konferencí
- pracovat za použití agilních metodik v menším, přátelském týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí jazykové i profesní vzdělávání, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, elektronické stravenky, cílové odměny, po zkušební době možnost občasné práce z domu, work & life balance, pohodová nálada na pracovišti, týmový přístup k práci, teambuildingové aktivity a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce nebo odkaz na profil na LinkedIn. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná česká SW společnost, která se zabývá vývojem a implementací specializovaných informačních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
Angular - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost Javascriptu a Angularu
- znalost Webpack, CSS, SCSS
- znalost NGRX, RXJS, SPA, JWT, Web Socket
- znalost vývoje reaktivních aplikací a základní znalost designu systému
- bezproblémové používání principů OOP a schopnost psát čistý kód
- velkou výhodou znalost Java technologií (např. Java Spring)
- výhodou znalost AXON, Microservices, práce s databázemi (SQL, NoSQL)
- výhodou znalost agilního vývoje
- několikaletá praxe na pozici Javascript vývojáře (min. 2 roky), praxe s Angularem
- alespoň pasivní angličtina
- VŠ vzdělání technického směru, případně SŠ vzdělání s delší praxí
- samostatnost, přesnost, týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3805001  Datum zveřejnění: 18.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc